blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Garmin sai valmis videoregistraatori, mis salvestab nii välja- kui sissepoole

Garmin Dash Cam Tandem on tootja esimene kahe objektiiviga videoregistraator, mis võimaldab jäädvustada nii teel kui samal ajal sõidukis toimuvat tegevust.

Garmin tõi turule esimese kahe objektiiviga kaamera. Garmin Dash CamTM, mis pakub autojuhtidele võimaluse näha toimuvat nii seest kui väljast päevavalguses ja pimedas. Kaamera maksab 350 eurot.

Kaamera salvestab samaaegselt nii välja- kui sissepoole. Paneelikaamera kõrge eraldusvõimega (1440p) esiobjektiiv koos Garmin ClarityTM HDR-ga võimaldab teha detailset videot väljaspool toimuvast, ning Garmin NightGloTM öise nägemise tehnoloogiaga sisemine objektiiv võimaldab salvestada kabiinis toimuvat ka pimedal ajal.

Kaamera on sobilik näiteks äpitaksodele nagu Bolt või Yandex, kus aeg-ajalt tekib piiripealseid olukordi klientidega, ja muidugi ka erakasutusse. Armatuurile kinnitatav kahepoolne kaamera on mugav ja lisab kindlasti turvatunnet, sest kui liikluses tekib ohuolukord või juhtub avarii, on salvestatud materjal suureks abiks toimunu uurimisel.

Dash Cam Tandem mahub taskusse ja seda on lihtne kasutada: kaamera hakkab salvestama kohe kui see on sõiduki pistikusse ühendatud. Video salvestamine jätkub ka siis kui juht pole sõidukis.

Valverežiimi võimalus parkimisajal annab meelerahu – kui keegi juhtub autot kogemata “nügima”, jääb see ka videole ja olukorra saab osapoolte vahel viisakalt lahendada.

Mõlemad, nii esi- kui siseobjektiiv tuvastavad ja registreerivad liikumise automaatselt, seda ka kui sõiduk on pargitud ning mootor välja lülitatud.

Kaameraga on kaasas valikulise USB-pordiga laadija. Sisseehitatud GPS määrab sõiduki täpse asukoha, et vajadusel dokumenteerida, millal ja kus vahejuhtum aset leidis.

Failid salvestatakse eemaldatavale microSD-kaardile, kuid neile pääseb juurde ka telefonist, sünkroonides kaamerat Garmin Drive’i abil.

Video ja pilt: tootja

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com