Sel nädalal saab EV100 äpi vahendusel end kursis hoida XII noorte laulu- ja tantsupeo „Mina jään“ kavaga. Samuti oodatakse kõiki laulu- ja tantsupeo puhul äpi abil näitama, et armastad Eestit.

Eesti Vabariigi 100. juubelisündmuste jaoks loodud lihtsa ja kasutajasõbraliku äpi on alla laadinud ligi 30 000 inimest üle terve maailma. Android seadmete puhul on allalaadimisi üle 19 000 ning kasutajate poolest on populaarseimad riigid Eesti, Saksamaa, Soome, Leedu ja Taani.

iOS seadmete – iPhone’de, iPad’ide vaates on allalaadimisi üle 10 000 ning siin on populaarseimad riigid Eesti, USA, Soome, Suurbritannia ning Rootsi.

Vajutades EV100 äpis nupule ❤ Eestit! saad Sinagi näidata, et hoiad Eestit oma südames. Selleks tuleb määrata ja kinnitada oma asukoht. Pärast nupule vajutamist ilmub kaardile Sinu asukohta tähistav helendav täpike. Samuti saad oma asukohast teada anda, kui helistad tasuta numbril 800 8100 või vajutad ❤ Eestit! nuppu veebilehel ev100.telia.ee .

2018. aastal saab Eesti Vabariik 100 aastaseks. Tähistamine on juba alanud ning kestab kuni 2020. aasta alguseni. Selleks, et kõik soovijad saaksid juubelisündmustele kaasa elada, tegi Telia Eestile kingiks EV100 äpi, mis koondab endas kõik Eesti Vabariik 100 uudised ja sündmused ning võimaldab luua oma juubeliürituste kava.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingitusena loodud äpp on hea ja mugav abiline kõigile, kes juubelipidustustel osaleda soovivad.

EV100 juubeliäpp on kasutatav nii eesti, vene kui ka inglise keeles ning selle saab tasuta alla laadida Google Play ja iTunes rakendusepoodidest. Juubeliäpp võimaldab oma asukoha maailmakaardile jäädvustada, ükskõik millises punktis kasutaja parasjagu asub. Nii on äpi kasutajatel võimalus näha, kus ja kui palju on neid, kes Eestit oma südames kannavad.

„Eesti Vabariigi 100. juubeli eel on meil võimalus luua maailmakaardile unikaalne pilt sellest, millistes maailma punktides eestimaalased täna reaalselt asuvad. Kutsume kõiki Eestimaa sõpru nii siin- kui sealpool piiri endast märku andma ja uut äppi ka oma välismaal asuvate kaasmaalastega jagama, et see pilt võimalikult kirju saaks,“ ütles Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg.

Maakaardi rakendus, laulu-ja tantsupeo kava ning südamekese märkimine pole siiski ainsad funktsioonid, mida EV100 äpis kasutada saab. Lisaks saab sellega

  • ülevaate Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise sündmustest;

  • panna üritustest kokku just kasutajale sobiva kava;

  • jälgida EV100 uudiseid ja meediakajastusi.

Allikas ja meedia: Telia

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.