Arvutimaailm sel nädalal: 2017 tehnikavidinauudised ja Asus teeb nuhvlirevolutsiooni

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Mida teha, et nutitelefon kestaks võimalikult kaua?

Toimetuse üks hiljuti ostetud telefon kestis täpselt pool päeva – siis kukkus maha ja ekraan läks katki. Alati ei õnnestu telefoni kaua hoida, kuid midagi saab siiski ära teha. Siin on mõned telefoni elueale hästi mõjuvad soovitused.

2017. aasta ennustus: asjad, mis võivad tulla meie ellu

AM vaatas kingikotti, siis tulevikku ja ennustab nüüd, mis asjad järgmisel aastal oluliseks muutuvad. Vidinamaailmas on tulemas suuri uudiseid, mis võivad muuta ka meie igapäevaseid harjumusi. Hea uudis on see, et paljud seni vaid kallitesse villadesse sobinud asjad saavad taskukohaseks kõigile.

Eken H9R seikluskaamera test: alla 50 euroga 4K, mis pole päris 4K

Seikluskaamerate maailm on läinud kirjuks nagu kogu muu tehnoloogiamaailm ning kuigi GoPro on selle valdkonna sünonüüm, pole see ainus võimalus kiivri külge videokaamera kinnitada ja seiklustesse söösta. AM testis üht uskumatult odavat väidetavalt 4K valmidusega Hiina imet ja tulemus jäi küll GoProle alla (mis pole üllatav), kuid alla 50 eurose toote kohta on korralikku pilti küll.

Instrumments – virtuaalne mõõdupulk mõõdab ja salvestab kõik jooned

Kui tahad midagi mõõta, siis selle jaoks on nüüd ka äpp – ja koos sellega töötav omapärane mõõtepliiats. Selline, mis joonistab üles ka kolmemõõtmelised jooned. Tegemist on idufirmaga, mis hakkas oma imepliiatseid esimestele toetajatele välja saatma eelmise aasta detsembris.

Veebruaris jõuavad müügile uued veekindlad Samsung Galaxy A seeria telefonid

Jaanuaris avalikustab Samsung, miks Note 7 nutitelefonid põlema kippusid minema. Kohe aga on tulemas esimesed uued telefonid peale Samsungi skandaalset Note 7 telefonide tagasikutsumist– ilmselt massides populaarseks saavad odavad Galaxy seeria telefonid A3 ja A5. Needki on nüüd veekindlad.

92-megapiksline Asus ZenFone AR – täiesti uus tase nutitelefoninduses

Liitreaalsus ja virtuaalreaalsus saavad alanud aastal olulisteks uudissõnadeks. Asus pidi selle kõige pärast panema oma telefoni tagaküljele koguni kolm kaamerat, mis teevad kun i 92-megapiksliseid fotosid ja sk

Ännivad ümbrust kolmemõõtmeliselt. Osa piksleid laenatakse siiski pildile kokku tarkvara abiga. Ühtlasi peame harjuma ka uute telefonihindadega – Asus ZenFone AR hakkab PhoneArena andmetel maksma ca 1330 dollarit.

Allikas ja meedia: Arvutimaailm, Asus

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.