Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat nädalavahetuse lugemist!

Oneplus 3 – peaaegu parim nutitelefon, vaid õige pisut jääb täielikust õnnest puudu

Nutitelefone on tegelikult juba kohati igav testida. Oneplus 3 oli aga huvitav eksemplar, sest nüüd saab seda kultustelefoni ka ilma “telefoniostuloata”. Jääb arusaamatuks, mks nii head mobiili nii odavalt müüakse, aga ostjal on sellest ainult rõõm.

Uus e-identiteedi lahendus Smart-ID võib hakata edukalt asendama mobiil-ID-d

Või kas ikka hakkab? Kui Sertifitseerimiskeskus tuli välja uudisega, et nad teevad SIM-kaardita mobiil-ID sarnase lahenduse, saatsid pea kõik operaatorid välja pressiteate, et Smart-ID ikka ei asenda kuidagi mobiil-ID-d. Esialgu ilmselt mitte, aga ka Arvutimaailm usub, et tulevikus pole meil enam SIM kaarti vaja. On see siis lähem või kaugem tulevik, seda näitab aeg.

Kaks olulist märki näitavad: mobiilid ja tahvlid on nüüd Internetis tähtsamad kui arvutid

Esiteks, oktoobris ületas esimest korda ajaloos mobiilide ja tahvlite netiliiklus laua- ja sülearvutite oma. Internet on nüüd kolinud mobiilidesse. Teiseks – kui sinu veeb pole mobiiliga vaatamiseks optimeeritud, siis Google lükkab su otsingutulemustes tahapoole. Kontrolli oma mobiilisõbralikkust ja veel parem, kui https-i ka kasutad – siis Google hindab seda vääriliselt.

VIDEO: taaskasutatav ilutulestik – 500 drooni teevad valgusetendust

Lõhkeaineid vastu taevast lasta on esiteks ohtlik ja teiseks reostav. Intel pakub välja moodsa hipsteriliku lahenduse – 500 sünkroniseeritult lendavat drooni.

Warflying ehk drooniga lampide häkkimine tõestab asjade Interneti ebaturvalisust

Droonid teevad veel ilma – selles videos, mis allpool lahti rullub, näidatakse asjade interneti ehk nutistu kurba seisu. Võrku ühendatud Philips Hue nutipirnid häkitakse ära ja pannakse morset vilgutama.

GoPro Samsungi-hetk: kõik Karma droonid kutsutakse toitevea tõttu tagasi

Miski needus on praegu tehnoloogiasektoris. Alles see oli, kui Samsung pidi kokku korjama põlema süttivad Galaxy Note 7 nutitelefonid, nüüd kutsub GoPro tagasi kõik oma droonid, mis pidavat ootamatult alla kukkuma.

Go-Pro Karma droon
Go-Pro Karma droon
Sosinad ja kõlakad: milline tuleb uus Samsung Galaxy S8?

Kuulujutte ei tasu alati tõsiselt võtta, kuid uute toodete sahinad sisaldavad tavaliselt hea annuse ka meie unistusi: millist telefoni me siis kevadeks tahaksime ja kas Samsung suudab sellist pakkuda?

Kaanepilt: Pexels. Loe rohkem AM veebiajakirjast

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.