Telia avab jaanuari II pooles oma telekanali Inspira. Kanali sihtgrupp on nooremas keskeas inimesed, kes on harjunud telerit vaatama. Juba jaanuaris peaks Inspiras eetrisse jõudma 10-osaline Antarktika 200 merereisist pajatav originaalsari.

Inspira, mille visuaalset identiteeti Telia äsja tutvustas, jõuab Eesti televaatajani jaanuari keskpaigas. Inspira on mõeldud mängulise ja loova kanalina, selle rõhutamiseks kasutas Hmmm Creative Studio loomulikku täiuslikku proportsiooni ehk kuldlõiget.

Kuldlõikest inspireeritud elemendid moodustavad Inspira logo, mida saab paindlikult kasutada. Põhivärvidest on esindatud sinine, roheline ja kollane, mis tähistavad värvipsühholoogias kolmainsust – maa, tuul ja päike.

Inspira brändi teeb disaini seisukohalt huvitavaks konstruktorsüsteem, mis ühendab automatiseerimise ning käsitöö. Näiteks sünnivad mitmed animatsioonid eetris autonoomselt, ilma n-ö inimkäe osaluseta.

Inspira fookuses saab olema kolm sammast: sport, meelelahutus (ehk Eestis esmakordselt ja lokaliseeritud kujul linastuvad uued seriaalid ja filmid) ning erinevad kohalikud, oma-, ja koostööprojektid.

Viimaste hulka kuuluvad näiteks kontserdid, otsesaated, Antarktika 200 ekspeditsioonist sündiv kümneosaline Bellingshauseni teleseriaal jne.

Kanali vanuseline sihtgrupp on 30-35-aastased ning vanemad televaatajad, kel on traditsioonilise televisiooni vaatamise harjumus.

Telia TV klientidel ei tule Inspira otsimiseks vaeva näha: kanali seadistus ja algus toimuvad automaatselt, ja kes on varasemalt Telia kanalilt vaadanud kas Kaitseväe veteranide kontserti või kaminatuld, siis seesama ongi uus Inspira.

Vaata uue telekanali nägu siit

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.