Valentinipäev või eesti moodi sõbrapäev on ukse ees. On viimane hetk välja mõelda, kuidas oma kallimat rõõmustada. Anname siinkohal mõne ajakohase soovituse ja toome välja viis nutikat kingitust, millega oma Valentina tähelepanu pälvida pikemaks kui vaid selleks üheks õhtuks. Võimalik, et neid kinke on ta nõus isegi teiega jagama. Lootma peab.

[dropcap]LILLI EI SÖÖ[/dropcap]Teeme ühe asja kohe selgeks: lilli, kaarte ja raffaellot üks endast lugupidav daam ei söö ega kanna ühtegi neist ka käekotis kaasas. Lilled – kui nad on vormistatud maitseka buketina – käivad vaasi; kaart sahtlisse teiste omasuguste juurde ja raffaello asemel võite uksest samahästi siseneda ka, käes pesupulbri – või sügavkülmutatud supisegu pakk.

Selline kiiruga ja higisena “kallis mul on sulle kingitus kaaaa” tulemine kõneleb teist kui pealiskaudsest, tähtpäevadest mitte hoolivast partnerist, kes viimasel hetkel püüab päästa, mis päästa annab. Ei ole vaja!

Selle asemel, et haarata supermarketist mingi jorjen või kolmeeurone kaart kaasa, sisenege väärikalt – pestult ja kammitult. Ning esitage oma kallimale midagi, mida te tõesti hästi oskate. Isetehtud luuletus, tema lemmiklaul, paar tantsusammu või valmistage mõnus õhtusöök küünlavalgel.

Rõhk seal eespool oli sõnadel “mida te hästi oskate”. Kui kokakunst, ooperiaariad ja flamenco ei kuulu teie võitlusvahendite arsenali, ning küünalde süütamisel on oht panna ennast või kallimat põlema, minge kahekesi koos lihtsalt jalutama või kinno või… valige midagi alljärgnevatest kingisoovitustest ja tehke oma Valentina tõeliselt õnnelikuks.

Valentinipäev Valentina õnnelikuks

[dropcap]OOH BY JE JOUE[/dropcap] Juba see, kui sosistate kallimale kõrva selle mänguasja nime, paneb õhu vibreerima… siinkohal on lubatud kasutada vaba hääldust, oluline et see oleks esitatud enesekindlalt. Näiteks “mažöönžuää” või “oohžužuu” kõlavad päris paljulubavalt. London love in – selle väljaütlemisega ilmselt saate lahedamalt hakkama, sest just seda Ooh by Je Joue kollektsiooni me soovitame.

Uskuge, Valentinale meeldib  mõte mänguasjast, mis on mitu ühes – ehk siis, sul on algatuseks vaja mootorit ja siis võid sinna juurde omal vabal valikul kombineerida vibreerivaid otsikuid.

Esialgu on neid Londoni kollektsioonis 3, aga tootja lubab, et kogu täieneb. Üks süda, palju sobivaid vibraatorivariante, mida aegade jooksul juurde soetada – erutav kombinatsioon keskkonnasäästust ja mängust, mida vastavalt meeleolule mängida. Õrrrr…

Osta saab siit ja maksab alates 75€.

[dropcap]CRAVE BULLET V[/dropcap]See kingitus on sisukale Valentinale, kelle kireks on jahtimine või kes lihtsalt jumaldab elegantset ja samal ajal funktsionaalset disaini ning jaheda metalli puudutust oma nahal.

Crave Bullet vibraator näeb käekotis välja nagu iga teine vidin – ripsmetušš, huulepulk, suletav puudripintsel… aga ta näeb välja palju parem, on USB liidese kaudu laetav, peab vastu… kaua ja teeb… igasuguseid asju. Kaua. Seda me vist juba ütlesime…

Tellida saab siit, hind alates 59€ ja kõigile ei jätku, tegu on Limited Editioniga.

[dropcap]PLUME MOI BOX DELUXE[/dropcap]See kink teeb rõõmu Valentinale, kes armastab korda ja karbikesi, kus see kord valitseb. Kingituse väärtust oskavad hinnata ka need daamid, kelle jaoks on disain midagi sellist, milleta nad elada ei saa.

Põhimõtteliselt ongi Moi Box Deluxe puhul tegu luksusliku karbiga, kuhu saab panna igasuguseid asju, alustades šokolaadikommidest, jätkates huulepulgaga… ühesõnaga, las see, mida karpi panna, jääb Valentina otsustada. Aga… kui on oht, et karpi ei kasutata päris selleks, milleks ta mõeldud on, võib muidugi anda vihjeid. Otseseid.

Kinkija võiks Moi Box Deluxe komplekti lisada mõne suurepärase mänguasja. Või kolm, sest tootja lubab, et neid mahub sellesse karpi kolm. Koos kõigi laadijate ja muude lisavidinatega, mis ühe tänapäevase mänguasjaga kaasas käivad. Karbi tutvustuse juures on tootja ära toonud ka sinna mahutuvate lelude nimed. Meie soovitame näiteks We-Vibe 4 plus, Lelo Isla, Minna Ola.

Moi Box Deluxe karbi saab osta siit. Hind umbes 90€+ mänguasi /-asjad.

Moi_Box-214

[dropcap]OHMIBOD LOVELIFE KRUSH[/dropcap]Treening ei tähenda üksnes jõusaali ja jooksuringi. Ühe heas vormis naisterahva jaoks tähendab treening ka igapäevaseid Kegeli harjutusi, mis aitavad tugevdada vaagnapõhja lihaseid.

Üks moodus neid harjutusi korralikult teha, on kasutada abivahendina Kegeli kuulikesi. Me ei lasku detailidesse, aga jah, ühel enesest ja oma s-elust lugupidaval daamil on need kuulikesed kuskil vannitoasahtlis kenasti olemas.

2016. aasta CESil ehk maailma suurimal tarbijatele suunatud elektroonikamessil tutvustas OhMiBod uudset Kegeli harjutuste süsteemi, mis ühendab vibreerivad kuulikesed ja telefoniäpi.

Põhimõtteliselt ei ole nüüdsest enam vaja 10-15 minutit näost-punane-väga-piinlik-on-punnitamist vaid võib samal ajal, kui su lihased end treenivad, tähtsa näoga nutitelefoni põrnitseda ja valida sealt endale sobiva harjutuste kompleksi. Tee või trammis, kui julged ja kaasreisijaid oma kõvahäälse ohkamisega häirima ei hakka.

Lovelife Krush pälvis 2016. aasta CES parima tervise-ja treeningtoote auhinna ning seda on üle maailma tänaseks juba miljoneid eksemplare tellitud. Mis on ka arusaadav, sest võrreldes senise “tee ise kuni jaksad”-süsteemiga pakub telefoniäpist juhitav ja elektrooniliselt vibreeriv (loe: sinu eest orjav) vidin globaalse kergenduse. Umbes nagu isesõitev auto või midagi…

Tellida saab siit. Hind umbes 120€.

krush_1c

[dropcap]ÖÖLOOM[/dropcap]Neist magamismaskidest või näotekkidest on palju räägitud, aga räägime veel ja kingime ka julgelt. Üks tõeline Valentina tahab hommikul ärgates või ka päeval iluune magamise järel värske ja ahvatlev välja näha. Öölooma mask tuleb selles osas appi, kattes õrnalt magaja silmad ja pimendades ta maailma.

Jah, Ööloomal on teatud lisaväärtusi, mida võib kasutada ka… mängudes. Ei mingit 50 halli varjundit vaid lahe loomamask kallima silmadele ja … sõidame! Ööloom sobib väga hästi kõigi eelnimetatud kingitustega, isegi Kegeli äpiga – keegi ei keela ju natuke pime olla kui lihaste treenimiseks läheb. Ja no pärast kõiki neid seiklusi siis magame korralikult pimendatud ja pehmes kaisumaailmas, ikka Ööloomaga

Ööloomaaed on tõeliselt liigirikas, siit leiab nii ohustatud liike kui eksootilisi loomi kui ka Öölooma kinkekaardi, kui peaks juhtuma, et ei oska otsustada. Kui aga valik tehtud, soovitame, valige kohe kaks Öölooma – üks armsale Valentinale, teine iseendale.

Ja las see Ööloom elabki siis käekotis, sest teda on hea kaasa võtta reisile, sõprade juurde ööbima jäädes, pikale väsitavale koosolekule, igavale teatrietendusele… see viimane variant tundub muidugi sõu röövimisena, sest ilmselgelt pakub loomamaskis mõnusalt norskav Valentina näitlejatele kõva konkurentsi. Õnneks on tal nägu kaetud ja keegi ei oska kahtlustadagi…

Osta saab siit. Hind 24.50 €

ooloom-panda-sleeping-mask[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap]Pole aega pikka juttu ajada. Kingitusi on tore teha ja tore saada iga päev, aga Valentinipäeval on see kallimate vaheline asi enam-vähem kohustuslik. Järelikult, kui nii, siis tuleb ruttu otsustada ja ära tellida. Kui ühte ei oska valida, võta kõik viis.

Heade asjadega on kord nii, et nad teevad paksuks või neid pole lihtsalt saada. Ja astuda üle ukse teatega, et kallis, mul tegelikult on sulle kingitus, aga see ei jõudnud kohale… parem võtke siis juba pesupulber ja lubage järgneva aasta jooksul ära teha kõik kodutööd.

*Ah, ja kas panite tähele, et me ei rõhutanud kordagi, et Valentinale peab kingituse tegema kindlasti keegi Valentin? Kui juhtub nii, et Valentini pole käepärast või teda pole mõtteski endale koju soetada, siis teeb kingituse see, kes kõige rohkem armastab. Ja punkt.

Allikas ja meedia: tootjad, Pixabay. Kaanepilt ja tekst: Ylle Rajasaar

 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.