Reede, 22. september 2023
Täiskasvanutele mõeldud mänguasjapoodide statistika on üllatav: eestlastele meeldivad erksavärvilised, rõõmsad, futuristlikud ja nutikad lelud. Ehkki rohkem ostetakse soolomänguks mõeldud vahendeid, on kasvav trend kaaslasega koos kaupluses mänguasju valida või siis kinkida tähtpäevadeks midagi, mis mõlemale rõõmu toob.

Selleks, et ühisest mängust ja leludest kogu võimalik rõõm kätte saada, oleks mõistlik enne ostmist või kinkimist endale mõni asi selgeks teha. Tasub kindlasti uurida lisa ka internetist, lugeda tootearvustusi, küsida sõpradelt nende kogemuse kohta (kui julgete). Mis kõige tähtsam, rääkida partneriga, et alustada kõige olulisemast – sellest, millest te tegelikult unistate, mida vajate ja mida ootate.

Lelu paaridele

[dropcap]MINGE KOOS POODI [/dropcap]Kui tähtsamad jutud räägitud, siis minge koos poodi, tutvuge sealse valikuga ning leidke soovitud kujuga ja värviga lelu. Mõelge, milline peaks olema mänguasja materjal? Kui kellelgi on lateksitalumatus, tasub eelistada silikoonist lelusid.

Tõsi, tänapäeval on silikoon peaaegu et paarilelude a ja o. Kvaliteetne meditsiiniline silikoon on lõhnatu ja elastne ning tundub ihu vastas soe ja siidine. Samas, miks mitte proovida külma plastikut ja terasjahedat metalli? Tasub teada, et kõvemast materjalist mänguasja puhul on mootori vibratsioon tugevamini tunda.

Mida poorsemast materjalist või mida rohkemate terade, mummude, nagadega lelu on, seda ebahügieenilisem. Silikooni eeliseks on selle tihedus ja elastsus. Silikoon talletab keha soojuse ning on kasutades meeldivam. Seda materjali on ka väga lihtne libestada ja puhastada. On olemas spetsiaalsed hooldusvahendid, aga piisab täiesti ka soojast veest ja õrnast seebivahust, et mänguasi jälle läikima lüüa.

[dropcap]KATSETAGE JULGELT[/dropcap]Kui olete lelu välja valinud ja koju toonud, siis leidke aeg selle rahulikuks katsetamiseks. Mitte alati ei pruugi juhtme-ja nupuplahvatus kohe selgeks saada; akudega lelusid tuleb kindlasti enne kasutamist laadida; mänguasjad korralikult puhtaks pesta ning ka iseenda vaim üllatusteks valmis panna.

Leluga on mõistlik tutvuda enne kui olukord ruumis on kuumaks läinud. Õppige reguleerima lelu tugevust, tehke selgeks muud võimalused – siis on peaaegu kindel, et te ei lähe keset kõige ägedamat mängu närvi, sest ei oska oma uut mänguasja kasutada.

Võib juhtuda, et esimestel kordadel te kahekesi ühe mänguasjaga mängimist ära ei õpi ja ühel või teisel võib tekkida ebamugavus ning soov mäng lõpetada. Aktsepteerige siis partneri soovi ning pange mänguasi sel korral kõrvale. Kahtlemata teeb harjutamine meistriks, seega, ärge andke alla vaid harjutage – kasvõi kumbki eraldi omas toanurgas leluga lõbutsedes või tasahilju kahekesi koos.

Anaaltapp lelu
Eksklusiivne lelu: LELO kullast anaaltapp. Mõeldud meestele, aga suurepäraselt paarismängus kasutatav

[dropcap]ALUSTAGE LIHTSAMATEST LELUDEST[/dropcap]Kui astute intiimses paarismängus alles esimesi arglikke samme, pole mõtet poodi tormata ja osta paugust paarisaja-eurost nutivibraatorit. Saab ka vähemaga. Alljärgnevalt mõni konkreetne soovitus, millest alustada

vibraator – kuigi vibraator on tavaliselt ainult naisele mõeldud seksmänguasi, siis selle abil on võimalik pakkuda naudingut ka mõlemale paarilisele. Kui naisel on raske koos mehega tippu jõuda, võite näiteks kasutada eelmängu ajal vibraatorit.
libesti – ei kõla nagu seksleu? Mõelge uuesti. Libesti võib normaalsesse seksi ja armastuse jagamisse palju rõõmu tuua, lõpetades liigse hõõrdumise. Sellest järgmiseks sammuks võiks olla erutust soodustavad kreemid, mis toimivad sarnaselt. Parim selle loo juures on, et neid tooteid saab igast sekspoest suhteliselt odavalt kätte.
anaaltapp – see ei tule kõigile kohe meelde, kuid anaaltapp võib parandada seksi kvaliteeti ja seda saab kasutada kogu intiimse mängu aja. Lisaks ei ole anaaltapp mitte ainult naise või mehe sekslelu vaid seda saavad kasutada mõlemad partnerid.
seksikas aluspesu – peenetesse seksikatesse riietesse võib riietuda enne seksi ja võrgutada oma kaaslast kuni ta hullub. Ei kõla just halvasti, eks! Tänapäeva seksipoed on lisanud oma sortimenti seksikaid riideid ja aluspesu –  nii, et tasub mõelda, valikut on nii naistele kui meestele!

Lelu LELO
LELO Insignia LYLA sobib paaridele hästi, sest vibreerivad mõlemad osad

[dropcap]MÄNGIDA ON MÕNUS[/dropcap]Paarismängu-lelusid hangitakse sekselu elavdamiseks või lihtsalt selleks, et kogeda midagi uut. Keskmiselt on seksmänguasju proovivad paarid avatumad, usaldavamad ja põleva soovist oma partnerit rahuldada. Lelu ei asenda päris tunnet ja päris seksi, aga see on üks võimalus, teha paarisuhe veelgi nauditavamaks.
Julgus seksist tabudeta rääkida on oluline paarisuhte osa ning iseloomustab elutervet suhet. Sekslelud võivad olla üks osa suhtest ning nende abil saab elustada oma fantaasiaid ja pakkuda partnerile ja iseendale naudingut. Ja kui hea on, kui julged kallimale oma soovidest rääkida ja küsida ka tema fantaasiate ja unistuste kohta! Mõnikord on unistamine ja fantaseerimine nii võimsad, et mänguasju polegi vaja…

Loe ka suurte tüdrukute 2015. aasta lemmikleludest

Pildid ja video: Love Myself by ViaDomus, LELO

Allikas: Daami, IL, Accelerista

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.