Kui oled otsustanud oma Androidi seadme iPhone ’i vastu vahetada, siis ei tähenda see kaotatud andmeid ja peavalu, sest Apple on selleks puhuks välja töötanud lahenduse, mis võimaldab valutult Androidilt iOSile üle minna.

Kui sa ei taha, et sinu kontaktid, pildid, videod, muusika ja failid kaduma lähevad, siis tuleks kasutada Apple’i lahendust, millega saab andmed lihtsalt Androidist iOSi tõsta. Move to iOS rakenduse saab alla laadida Google Play’st. Kuid enne veel, kui asuda andmeid üle kandma, tuleb need vastavalt varundada.

NELI SAMMU ANDMETE TURVALISEKS TÕSTMISEKS

1. Varundage oma andmed. Andmeid tuleks varundada kohe, kui hakkate telefoni vahetama. Google’i abil on lihtne sünkroniseerida kontaktandmed, kalendrid ja e-post Androidi seadme kaudu teie Google’i kontole, mida omakorda saab sünkroniseerida uue iPhone’iga.

Kõik dokumendid, pildid, muusika ja videod tuleks varundada mõnda pilveteenusesse, nagu Google Photos, Dropbox, OneDrive, Google Drive või arvutisse, kust saate need uude telefoni alla laadida või ümber tõsta.

2. Laadige alla rakendus Move to iOS. Apple’il on Google Play rakendusepoest saadaval rakendus Move to iOS. Laadige see rakendus alla oma Androidi telefoni.

Äpp võimaldab omavahel ühendada Androidi telefoni ja iPhone’i ning andmed kerge vaevaga ühest seadmest teise liigutada.

3. Tehke andmete vahetus. Kui hakkate oma uut iPhone’i seadistama, leiate ekraanikuva „Apps Data“ (rakendused ja andmed) ja sealt valiku „Move data from Android“ (teisalda andmed Androidist).

Koputage sellel ja seejärel käivitage oma Androidi telefonis rakendus Move to iOS. Seejärel saate koodi protsessi kinnitamiseks. Sisestage see iPhone’i ja seejärel saab hakata andmeid üle kandma.

4. Laadige uuesti alla rakendused. Kui kontaktandmed, kalendrid ja failid saab kergema vaevaga üle tõsta uude telefoni, siis rakendused tuleb uuesti alla laadida. See on hea võimalus teha oma rakendustes n-ö suurpuhastus. Enamasti saate kasutada kõige sagedamini tarvitatavaid rakendusi iOSis samamoodi nagu Androidis

Samsungi seadme puhul on selleks olemas Samsung Smart Switch, mis on lihtne ja kindel ületoomise tööriist.

Kaanepilt: iPhone

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.