blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Levikom pakub soodsat telepaketti Vaba Levi TV, mis kokkuvõttes on päris kallis5 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Alates juuli keskpaigast hakkab Levikom Eestis pakkuma virtuaalsel püsiühendusel põhinevat telekanalite paketti Vaba Levi TV. Kaablivaba telekavaatamise lahendus peaks kõnetama hajaasustusega piirkondade elanikke. Põhipakett sisaldab 25 telekanalit ja maksab 4.99 eurot kuus. Sellele lisandub rida muid kuutasusid.

Levikomi uudne üle õhu leviv Vaba Levi TV on teenusepakkuja sõnul soodsaim võimalus vaadata 1. augustil vabalevist lahkuvaid Eesti telekanaleid. Vaba Levi TV pakett sisaldab kõiki Eesti kanaleid, venekeelseid kanaleid ja samuti spordi-, muusika-, uudiste, laste- ning looduskanaleid.

Vaba Levi TV pakett on klientidele saadaval nii koos, kui ka ilma internetiteenuseta. Juhul, kui klient valib endale ilma interneti püsiühenduseta TV-paketi, siis sellele vaatamata saab klient kasutada tasuta internetti teleri vahendusel, milleks ei ole vaja arvutit.

Enamusel Vaba Levi TV paketis olevatel kanalitel on järelvaatamise võimalus ning mitmed TV-kanalid edastatakse HD-resolutsiooniga.

„Uudse telelahenduse maksumuseks on 4,99 eurot kuus ja kõikidel liitujatel on võimalik uudset teenust proovida ühe kuu tasuta,” selgitas Levikomi teleteenuste juht Kuno Peek pakutava teenuse eeliseid. Ilma internetita paketivariandi korral lisandub alusühenduse kuutasu.

Käesolevast nädalast pakutav telelahendus toimib Levikomi uudse, üle-Eestilise VirtuaalFiiberTM juhtmeta lairibavõrgu baasil, mis on samaväärne kaabliga fiiberühendusega ning on mõeldud just maapiirkonnas ja äärelinnas asuvatele era- ja ridamajadele, maakodudele ja taludele ülikiire, soodsa ja kvaliteetse interneti püsiühenduse tagamiseks.

Levikomi võrgutehnoloogia tagab ka selle, et telesignaal ei halvenda kodust internetiühendust. Mitmete täna juba turul olevate lahenduste puhul tähendab televiisori vaatamine tihti seda, et samaaegselt kvaliteetset telepilti ja internetiühendust kodumajapidamises saada ei õnnestu.

„Paljudes Eesti piirkondades on kaabelühenduse kodumajapidamisse toomine päris kallis ja aeganõudev. VirtuaalFiiberTM püsiühendusega liitumine on kaabelühendusest tihti rohkem kui 10 korda odavam, paigaldus võtab aega paar tundi ning saadaval üle Eesti sõltumata asukohast,“ tutvustas Kuno Peek.

Levikom on viimastel aastatel investeerinud miljoneid eurosid, sealhulgas üleriigilise kaablivaba lairibavõrgu arendamisse ning seetõttu suudab kvaliteetset teenust pakkuda kõikjal Eestis.

„Meie VirtuaalFiiberTM püsiühendus loob inimestele kohese võimaluse ka täisteenuse saamiseks, mis sisaldab lisaks televisioonile koos järelvaatamise, salvestamise ja kodukino võimalustega ka ülikiiret interneti püsiühendust, kodutelefoni, videovalvet, pilveteenuseid ja asjade internetti,” lisas Peek.

Vaata Vaba Levi TV kohta lähemalt siit

ACCELERISTA KOMM Vaba Levi TV paketi turuletoomine on raamatunäide sellest, miks ei tohi avaldada pressiteadet tausta uurimata. Kõigepealt, tore, et üle õhu levivate telekanalite pakettide odavama otsa turule on tulemas uus tegija. Asi, mida klientidele selles teates aga ei räägita on teenuse tegelik hind, mis kujuneb sõltuvalt paketist ning mida peaks kindlasti konkurentide hindadega võrdlema.

4.99 eurosele kuutasule lisab alusühendustasu 6.30 eurot kuus, millega luuakse elementaarne netiühendus, et telekat vaadata saaks: paigaldatakse antenn ja kuskilt veetakse vajalik juhe.

Selleks, et juhtmega midagi teha oleks, tuleb paigaldada vajalikud seadmed. Neid saab rentida – paketile lisandub 9.99 eurot kuus; või välja osta, siis tuleb ühekordselt maksta 49 eurot. Minimaalne summa oleks siis 49 eurot ühekordselt+ 11,29 eurot igakuiselt 25 kanali eest.

Kui võtta Vaba Levi TV paketi juurde ka interneti püsiühendus, tuleb iga kuu lauda käia kokku 19.90 eurot ning vastavalt soovile kas rentida juurde 9.90 euro eest seadmeid (kuutasu on siis 19.90+9.90 eurot) või osta seadmed välja (49 eurot).

Kui käsitleda telepaektti JA internetti koos, võib hind osutuda päris soodsaks: Levikom pakub mahupiiranguteta internetti. Konkurentide parimad mahupiiranguteta interneti pakkumised kodukasutajatele on odavaima hinnaga 12-20 eurot kuus. Ühekordne 49-eurone väljaminek ja seejärel igakuine 20 eurot netiühenduse ja teleka eest tundub olevat üsna mõistlik pakkumine.

Siiski, vaadates paketi kiirusi – 5 Mbit alla ja 2Mbit üles, kaob naeratus suult: filme selle paketiga ei vaata ega saa striimida ka arvutist telekanaleid, ehkki oma teates Levikom seda lubab. Selleks, et arvutist telekat vaadata, tuleb võtta kiirem internet. Sel juhul tekib küsimus, miks üldse on vaja telepaketti?

Kui minna kõlavate sõnade kannul, ja soetada netiühendus, mis võimaldaks ka kaugtööd, tuleks vaadata vähemalt paketi Internet 30/10 poole, mis sisaldab ikka 25 põhitelekanalit, aga enam-vähem kiirusega netiühenduse. Summa igakuiselt 28.90 eurot.

Tõenäoliselt Levikom sihibki, et inimesed ei võtaks ainult telekanaleid vaid tuleksid üle ja hakkaksid kasutama püsiühendust. Konkurentidega võrreldes aga ei tundu praegu ükski pakkumine üleliia hea.

Arvata on, et täna massiliselt levitatud pressiteate tuules haarab mõnigi ülisoodsa, vaid 4.99 maksva pakkumise järele. Võime vist soovitada, et ärge mingil juhul tehingu tagamaadesse süvenege ega arvutusi tegema hakake, vaid nii väldite pettumust.

Vaata Levikomi tele-internetipakette veelkord siit ja otsusta, kas sul on seda kohe vaja

MIS ON LEVIKOM?

Levikom on ligi 70 töötajaga kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte, mis pakub ülikiire interneti-, televisiooni-, telefoni-, videovalve- ja pilveteenuseid ühtsetes teenusepakettides nii kodu- kui äriklientidele juhtmeta lairibavõrgu baasil.

Levikomi IT ja telekomi alane kompetents ja teeninduskogemus ulatub aastasse 1992. Levikom on suuruselt teine IT-äritaristuteenuste ja -lahenduste pakkuja Eestis nii suurkorporatsioonidele, kui ka väikeettevõtetele. Samuti opereerib Levikom maailma esimest avatud väärtusahelaga avalikku asjade interneti võrku NORAnet, olles asjade interneti äri- ja võrgulahenduste turul Eestis liider.

Levikomi tooteportfellist leiab äärelinnas, külas või maal elav kodu vajadustele sobiva paketi kuni 500 Mbit/s-ni ulatuva interneti püsiühenduse ning ca 100 järelvaatamisega TV-kanali, stopp-TV, kodukino, TV-äppide jm kaasaegsete lisavõimalustega.

Kõikide teenuste osutamiseks kasutab Levikom uudset üleriigilist VirtuaalFiiberTM juhtmeta võrku, mis on funktsionaalselt ja kvaliteedilt samaväärne optilise kaabelvõrguga, kuid millega liitumine on kordades odavam ning sobib ka ettevõtete põhi- või varuühenduseks ja kohtvõrkude ühendamiseks.

Allikas ja meedia: Levikom , kaanepilt: LG

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

1 kommentaar

  1. Tegelik küsimus on aga, millised on alternatiivid eriti kui asukoht ei võimalda kaabli paigaldamist.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com