Digi-Leheriiuli kaudu saab nüüdsest mugavalt (ja odavalt!) lugeda perioodikat1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis novembri lõpul lugemissõpradeni digitaalne Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

Leheriiuli kaudu saab tellida üheks kuuks kolm väljaannet 4.99 euro eest, see annab tuntava rahalise kokkuhoiu võrreldes tavahindadega. Teenus on avatud samadel tingimustel kõigile Eesti mobiilioperaatorite klientidele.

Esimesed kuu aega on Leheriiuli teenus huvilistele tasuta. Üks rosin on veel: kui riiulis valik tehtud, võib valitud väljaannete lugemisõigust jagada kuni viie sõbra või pereliikmega.

VALIKUS 14 VÄLJAANNET

Kokku kuulub Leheriiuli valikusse 14 väljaannet ning näiteks ajalehtedest on esindatud Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress, Maaleht ja Õhtuleht.

Ajakirjadest on riiulis Anne ja Stiil, Eesti Naine, Kalale!, Kodukiri, Kroonika, Maakodu, Naisteleht, Oma Maitse, Pere ja Kodu ning Tervis Pluss.

Sellest pikast nimekirjast saab kasutaja endale tellida kolm meelepärasemat väljaannet, mida on võimalik lugeda erinevatest nutiseadmetest (nutitelefon, tahvel- ja sülearvuti).

Leheriiuli kasutaja saab valitud väljaandeid lugeda mitmel eri viisil. Näiteks valikusse kuuluvad digilehed ja digiajakirjad on loetavad otse veebist või läbi mobiilirakenduste.

Päevalehtede puhul (Eesti Päevaleht, Maaleht, Õhtuleht) on kasutajal olemas ligipääs lehtede pidevalt täienevatele veebiversioonidele.

Kasutaja saab ühtlasi väljaannete valikut edaspidi igal ajal mugavalt muuta Telia veebipõhises iseteeninduses. Tellitud väljaannete muudatused jõustuvad alati järgmise kuu esimesest päevast.

Mine Leheriiulisse siit

Jaga

AVALDA ARVAMUST!