blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Järgmised viis ja pool aastat jätkab Tallinna valgustamist Elektrilevi

Elektrilevi ja Tallinna linn sõlmisid lepingu, mille järgi haldab järgmise viie ja poole aasta jooksul Tallinna tänavavalgustust jätkuvalt võrguettevõte Elektrilevi. Linnakodanikud saavad riketest teada anda telefonil 777 10 10 või mupo lühinumbril 14 410

Tallinna linna valgustusvõrgus on umbes 650 lülitusjaotusseadet ja 60 000 valgustit, nende hulgas 7500 kaasaegset leedtehnoloogial põhinevat valgustit.

Elektrilevi ülesandeks koos partneriga Empower AS on Tallinna valgustusvõrgu igapäevane korrashoid ja juhtimine, rikete operatiivne parandamine, koostöös linnaga võrgu hooldamine ja arendamine ning valgustuse erilahenduste tegemine. Sellele lisandub ka linna talvevalgustuse ülespanek ja mahavõtmine.

Elektrilevi on Tallinna tänavavalgustust tänaseks hallanud viis aastat ja Tartu tänavavalgustust kolm aastat: “Võime öelda, et oleme saanud hea kogemuse, kuidas valgustusvõrku efektiivselt ja koostöös elektrivõrgu haldusega läbi viia,“ ütles Elektrilevi valgustusteenuste üksuse juht Andrus Kraht.

Viie aasta jooksul, mil Tallinna valgusvõrku on hallanud Elektrilevi, on oluliselt vähenenud rikete arv. 2015. aastal pandi kirja 9000 rikketeadet. 2019. aastal teatati riketest 6000 korral. Lisaks rikete vähendamisele on ettevõte panustanud kaasaegsetele ohutusnõuetele vastavatesse valgustitesse.

Tallinna tänavavalgustuse riketest saavad linnakodanikud teada anda otse Elektrilevi tänavavalgustuse rikketelefonile 777 10 10 või e-posti aadressile tanavavalgustus@elektrilevi.ee. Rikketeateid saab edastada ka Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti lühinumbril 14 410.

Elektrilevi on suurim võrguettevõte Eestis, hallates ligikaudu 60 000 kilomeetrit elektriliine ja 24 000 alajaama.

Lisaks elektri- ja valgustusvõrgule arendab Elektrilevi kaasaegset elektriautode laadimisvõrgustikku ja kiire interneti võrku.

Kaanepilt: Ylle Tampere

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com