blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Binge! Nutikas üle-õhu televisiooniteenus toob Netflixi ja salvestamisvõimaluse2 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Binge on uudne terviklik televisiooniteenus, mis toob kliendini kogu nutitelevisiooni võimekuse, alustades salvestamisest, järelvaatamisest kuni populaarsete äppide kasutamiseni välja. Teenust hakkavad ühiselt pakkuma Elisa ja Starman.

Nutika televisiooniteenuse Binge eest tuleb iga kuu välja käia 13.99 eurot. Selle eest saab klient kasutada NUTItv-d ühes teleris ning kahes nutiseadmes. Paketis sisaldub 25 telekanalit.

Lisaks seitsmele Eesti programmile on Binge valikus näiteks uudistekanalid BBC ja CNN, filmikanalid TV1000 ja Filmzone, eestikeelsed lastekanalid Kidzone ja Kidzone+, tõsielukanalid Nature ja History jpt.

binge

Binge paketi kanalite valik

Kliendi jaoks on positiivne, et Binge ei eelda ühe kindla internetiteenuse pakkujaga seotust. Hind on kõigile ühesugune. Kanalite valikul on lähtutud põhimõttest “vähem on rohkem” ning tehtud valik selle põhjal, mida inimene tõesti vaadata tahaks.

Starman on täna juba turuliider üle õhu televisiooni tasulise teenuse pakkumisel. Tehnilise Järelevalveameti statistika põhjal ulatub Starmani turuosa üle õhu leviva televisiooni segmendis 53%-ni, samal ajal kui Viasati turuosa on 39% ja Telial 8%.

Uue TV lahenduse Binge turule toomisega laiendab ühisettevõte Elisa ja Starman televisiooni lahenduste valikut oma klientidele aga veelgi. Hea uudisena näevad tulevased Binge’ kliendid TV-teenusse integreerituna ka Netflixi ja Youtube’i.

Kanal2 ja TV3 lahkumine vabalevist paneb hinnanguliselt ligi 72 000 majapidamist olukorda, kus on vaja leida alternatiivne lahendus kui soovitakse kanaleid ka jätkuvalt näha. Ühtekokku on Eestis umbes 200 000 peret, kes elavad kaabeltelevisiooni käeulatusest väljas ning peavad teleri vaatamiseks leidma mõne muu viisi.

Kõige soodsamat lahendust pakub Starmani ZUUMtv, mis võimaldab mõistliku tasu eest telekanaleid vaadata, Binge koos spetsiaalse digiboksiga lisab ridamisi nutikaid lahendusi nii teleris kui nutiseadmes.

ACCELERISTA KOMM Binge kasutajasõbralikkus peaks kõnetama neid, kelle jaoks sõna “nutiteler” on seni kõlanud nagu hambaarsti juurde minek. Digiboksi kasutamine on tehtud nii lihtsaks kui võimalik: edasiliikumine kanalitelt näiteks Youtube’i, salvestamine, kerimine ja saadete järelevaatamine on paari nupuvajutuse kaugusel.

Elisa ja Starmani tulevase teenuse kasutajale avaneb tõeline imedemaa – telerist on võimalik oma seadmesse salvestada poolteise tuhande tunni jagu materjali, mida terve aasta järele vaadata võib. Telesaateid saab salvestamata järele vaadata 7 päeva ulatuses. See on “binge” ehk tõeline teleripummelung (sõnastik annab slängis “binge” ühe tähendusena ka “pummelung”).

Tõelisest õnnest tundub puudu jäävat vaid Facebook ja õhtusöögi valmistamine. Binge loojad on lubanud tulevikus üle vaadata kanalite valiku – võimalik, et midagi pannakse tulevikus lisaks. Meie soovitus on: kaaluda Binge soetamist tõsiselt juhul, kui olete nn. maainimesed ja ei saa kaabellevi eeliseid nautida. Hind-kvaliteet tundub olevat igati normaalne.

Binge pakutavaga lähemalt saab tutvuda teenuse kodulehel. Ka võib võrrelda Binget pakkumisega ZUUMtv lehel. Kampaaniaga 18 kanalit ja 6.99 eurot kuus pole kah paha. Midagi antakse isegi paariks kuuks tasuta… Siiski, palun meile nüüd see nutilahendus.

Allikas ja meedia: Elisa ja Starman

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

Jäta kommentaar

twenty − 16 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com