Pühapäev, 4. detsember 2022
Ei ole siin midagi, konts alla, sonks pähe ja nunnumeeter pärlmutterroosaks! Citroen tegi auto, mille põhivarustuses on roosad mügarikud. See peab ju ometigi naistele meeldima! Tere tulemast XXI sajandisse, daamid!

Cosmopolitani Seat Mii’d mäletate? Aga Renault Twingo “küünelaki”- erimudelit? Citroen proovib nüüd omakorda tulla turule mudelivariandiga, mis peaks eelistatult kõnetama naisterahvaid. C3 ELLE Special Edition tuleb märtsis müügile ka Eestis ning selle põhivarustuses on tõepoolest roosad mügarikud!

Citroen C3 niigi värviküllane mudelipalett saab juurde eriseerias ja koostöös moeväljaandega ELLE loodava mudeli C3 Elle Special Edition.

Stiilne linnaauto on mõeldud ennekõike neile, kes näevad autos enamat, kui üht järjekordset tarbeeset. Lisaks pole vist üleliigne mainida, et peamise kliendigrupina nähakse siiski trenditeadlikke naisterahvaid.

ROOSAD MÜGARIKUD TULEVAD, JEE!

C3 Elle Special Edition põhivärv on Polar White valge, katusetoon aga spetsiaalselt antud erimudelile loodud Soft Sand beež.

Roosat karva on udutulede ümbrised ning esimene seitsmest Airbump® mügarikust auto küljel. Sisemusest leiab ainult tollele mudelile omase Cherry Pink roosaka armatuurlaua ümbrise ning helehallid istmepolstrid, millele lisab kontrasti roosa tikand. Mõistagi on eriseeria mudelid varustatud ELLE´i signatuuridega.

C3 Elle Special Edition baseerub varustustasemel Shine, mistõttu on erimudel varustatud rohkel hulgal moodsa tehnoloogia ning turvavarustusega.

Teiste seas väärib ülesloetlemist Citroën Connect Nav, Active Safety Brake, Citroën Connect Box, automaatne kaugtulede lülitus, juhi tähelepanu hajumise hoiatus jne.

Citroen C3 Elle Special Edition hakkab olema saadaval tuntud valikus jõuallikatega, sealhulgas 6-käigulise automaatkastiga varustatud mootoriga PureTech 110 S&S. Uus mudel tuleb müüki alates märtsist.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Kui lubate, siis siinkohal paar naeruturtsatust. Renault  Twingo välja arvata – see on lihtsalt nii superlahe auto ka ilma igasuguste poppide küünelakitoonideta, on kõik katsed, teha naistele mingi “oma” auto määratud juba eos läbikukkumisele

Samal ajal kui PSA grupis Peugeot’ räägib tõsiselt sellest, kuidas automaailm on muutunud, inimesed tahavad mugavaid linnamaastureid, ühenduvust ja tulevikkuvaatavat disaini ning astub valitud suunal suuri samme, võtab korporatsiooni teine bränd suunaks 18. sajandi…

Miks, miks, me armsad sõbrad? Me ei taha mingeid “naiste” autosid, me tahame häid, normaalseid, moodsaid autosid! Meil pole vaja roosat ja lillat, lihtsalt sellepärast, et äkki siis see müüb paremini… Oeh. Piinlik.

Ja ometi hakkasid asjad Citroeniga tasapisi ülesmäge minema. C3 Aircross on tunnistatud mitmel pool autoajakirjanike lemmikuks. No sinna see usalduskrediit siis läks. Kaksteist punkti saab kaanepildil olev daam ananassimustrilise öökuue eest. Tõepoolest. Appi!

Allikas ja pidlid: Citroen pressiruum

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.