Hyundai Staria: 11-istmeline kosmosesõiduki välimusega väikebuss

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hoolimata väikebusside ja MPV-de langevast populaarsusest tegi Hyundai julge käigu ning avalikustas Staria – 11-kohalise futuristliku MPV.

Kui Euroopas ja USA-s saadakse inimeste ja asjade vedamine tehtud üleküllastumiseni populaarsete linnamaasturite ja krossoveritega, siis Koreas on jätkuvalt turgu ka teist sorti masinatele, kutsu neid kuidas tahad – suur mahtuniversaal, mahtur, väikebuss, MPV… Vaadake või Kia Carnivali!

Hyundai avalikustas oma uue MPV Staria, mis lähebki müüki vaid Lõuna-Koreas. Tegu on futuristliku, Hyundai sõnul kosmoselaeva meenutava disainiga masinaga, millele pakutavate istmekonfiguratsioonide hulgast leiab ka neljarealise, 11 reisijat mahutava.

Välisilmelt on masin väga sile ja sujuvate joontega, nina ilmestab terve auto laiune LED-riba. Paljude tootjate LED-riba hullus paistab välja pigem masinate tagaosas, kuid Hyundai läks teist teed – tagatuled on sarnased IONIQ 5 pikseldisainile.

Pakkuma hakatakse ka 9-, 7- ja isegi 2-istmelisi versioone, viimane saab olema Staria kaubikversioon. Olenevalt varustusastmest ja istmete hulgast saab valida nii kapteniistmeid, mida saad igas suunas keerata, kui ka mugavaid elektrooniliselt lamavasse asendisse minevaid “preemium-lõõgastusistmeid”.

Infolustisüsteem saab 10,25-tollise ekraani, Premium varustustase tuleb 64-värvilise sõitjateruumi meeleoluvalgustusega. Panipaiku saab olema lademetes. Tehnilised andmed peaksid avalikkuse ette jõudma aasta teises pooles.

Fotod: Hyundai

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.