Esmaspäev, 6. veebruar 2023
Jõulukaunistustega “naabrist parema” mängimine on vast mõneks ajaks läbi – ja selleaastane võitja on suure tõenäosusega teada. Bugatti sünnilinn Molsheim Prantsusmaal seadis lati üpris kõrgele.

110 aastat tagasi alustas Ettore Bugatti kuulsate luksusautode tootmist just seal ning seetõttu otsustas Bugatti linna kaunistamisse oma panuse anda.

Ja mis sobiks selleks paremini kui ainukordne Bugatti La Voiture Noire, emakeeli lihtsalt “must auto”? Tegu on ainueksemplariga, mille ostis spekulatsioonide kohaselt jalgpallur Cristiano Ronaldo.

Molsheimi linna keskväljakule, jõulupuu kõrvale seati üles klaaskast, mille sees olevat haruldust möödakäijad imetleda saavad. Auto hinnanguline väärtus on 15 miljonit eurot.

Molsheimi linnapea Laurent Furst ütles: “Ma olen Bugattile väga tänulik – nüüd on kõigil Molsheimi elanikel võimalus seda harukordset iludust imetleda. Ettore Bugatti oleks kindlasti uhke!”

“Kaunistus” jääb üles kuni märtsini.

Fotod: Bugatti

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.