Gordon Murray loodav hüperauto T.50 läheneb jõudsalt valmimisele. Nüüd saab kuulata, kuidas selle V12 täispööretel kõlab.

Gordon Murray loodav T.50 on kuulsa McLaren F1 vaimne järeltulija, mis hiljuti juba ka rajal oma esimesed tiirud tegi – tõsi küll, väga aeglased.

Juba eelmisel aastal liitus Murray meeskonnaga ka võidusõidulegend Dario Franchitti, kes muuhulgas autoga seonduvaid arenguid esitlema hakkab. Üks selline video on jällekord valminud ning sel korral on põnevust rohkelt.

Nimelt on Cosworthi arendatud V12 dünostendi sätitud ning muu seadistamise lõpetuseks lastakse ka mootoril laulda – seda siis simuleeritud Le Mans’i võistluse käigus, kus mootor saab ka oma metsiku 12 100 RPM piirikuni karjuda.

Nüüd jääb üle oodata auto enda debüüti – lõpetatud väljalaskesüsteemi ning päris sõidukoormusega saab hääl ainult paremaks minna!

Meedia: GMA

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.