Kurvad uudised kinnitatud: uus Subaru BRZ Euroopasse ei tule

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Euroopa autoentusiastide jaoks on praegune ajastu kurb – uued autod ei ole üldjuhul põnevad ja isegi kui on, hoolitsevad aina rangemad EL nõuded selle eest, et tootjatele poleks normidega vastavusse viimine kuidagi kasumlik.

Täpselt selline lugu toimus uue Nissan 400Z-iga – alguses õrritati, et masin saab võimsa V6 (ilma mingi hübriidlisandita!), siis käsikasti, siis ta avalikustati ja tagajalgadele aetud automaailm ahhetas… Ning siis tehti eurooplastele tuti-pluti ja öeldi, et meie seda ei saa, kuna Nissanil pole mõistlik investeerida auto uutele euronormidele vastavaks muutmisesse.

Sama juhtus nüüd ka uue Subaru BRZ-ga. Sama saatus saab tõenäoliselt osaks ka Toyota GT86-le, lihtsalt selle kohta pole veel ametlikku kinnitust tulnud. Lootus loomulikult jääb…

Seni aga võime meenutada, mida toimetuses eelmisest Toyobaru BRZ86-st arvati: Veli käis “näokergitusega” Saamimaal lustimas ning Toomas Vabamäe arvas masinast samuti hästi.

Siin aga kokkuvõte sellest, mida on teada sportkupee uue mudelipõlvkonna kohta. Ei jää üle muud kui loota, et Toyota on siiski oma sõsara ka Euroopa turu jaoks sobilikuks mudinud.

Foto: KGP

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.