Augusti keskel Tallinnas avatud Ferrari esindussalongist osteti kahe nädalaga viis uut autot – algselt paika pandud aasta müügiplaan sai hoobilt täis ja ületatudki.

Ferrari Eesti esindussalongi juhi Torsten Kihlmani sõnul läks superautode müük üle ootuste hästi käima. “Selle aasta eesmärk oli müüa 4-5 autot, kuid vaid kahe nädalaga osteti kaks Ferrari 812 Superfasti ja kolm Ferrari F8-t,” ütles Kihlman.

“Salongi avamine tekitas suure huvi ja üllatavalt palju inimesi on masinaid uudistamas käinud. Paar inimest olid juba pikalt oma Ferrarist unistanud, kuid auto soetati ka emotsiooni pealt – lihtsalt kohapeal tekkis huvi,” rääkis Kihlman.

“Kõik siit ostetud autod jäävad Eesti tänavatele sõitma, aga rohkem infot me oma klientide kohta kahjuks anda ei saa,” sõnas Kihlman. Ferrari 812 Superfast hinnad algavad 302 582 eurost, F8 omad 226 776 eurost.

“Uue Ferrari hinda ei saa kunagi tingida, see on alati see, mis sildi peal kirjas,” selgitas Kihlman. Eestlastele on aga luksusautod oluliselt kättesaadavamad kui põhjanaabritele, sest Eesti maksud on oluliselt madalamad kui Soomes.

Soome suurimale luksus- ja sportautomüüjale Luxury Collection kuuluv Tallinna uus autosalong pakub ka mitmeid teisi eksootilisi automarke. Lisaks viiele Ferrarile osteti augustis ka üks kasutatud Lamborghini Huracán.

Loe siit, kui palju peab olema raha, et osta kasutatud Ferrari

2009. aastal asutatud Luxury Collection on Ferrari ametlik maaletooja ja hooldaja. Mullu müüs Luxury Collection 270 autot, sealhulgas 50 Ferrarit. Ettevõtte 2019. aasta käive oli 31 miljonit eurot.

Allikas: Ferrari Eesti esindus

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.