Laupäev, detsember 3
Turu-uuringute firma ServiceValue määras koos autoajakirjaga WirtschaftsWoche kindlaks tarbija usaldusindeksi (CTI) ehk tarbijakogemusel põhineva üldise usalduse indikaatori.

Ekspertide arvutused andsid autotööstuse keskmiseks näitajaks 58,6, mis tähendab, et 58,6 protsenti klientidest usaldab autotootjaid. Selline näitaja asetab autotööstuse kõikide uuringus osalenud valdkondade seas esimesse kolmandikku. Keskmine CTI jääb vahemikku 27,5% (finantsteenused) ja 77,1% (elektroonikakauplused).

Autode usaldusindeksi esiviisikus on ainult saksa päritolu automargid: Audi, BMW, Mecedes-Benz, Porsche ja Opel.  Neli esimest on luksusmargid, viies aga – Opel – on tõeline rahvaauto. Seda enam väärib tunnustamist selle automargi naasmine usaldusindeksi esiviisikusse.

saksa

Opel sai 2015. aasta usaldusuuringus suurepärase tulemuse, tulles 29 margi seas viiendale kohale, mis on mahutootjate arvestuses parim tulemus. Tulemus on muljetavaldav – tervelt 12,4 protsendipunkti üle keskmise. 71 protsenti klientidest ütles, et usaldab Opelit. Selline toetusprotsent näitab klientide suurt usku Opeli kvaliteeti.

“Klientide rahulolu ja usaldus on üliolulised. Opeli üheks põhiväärtuseks on kliendisõbralikkus. Seega ei peaks klientide positiivsed kogemused piirduma vaid toote endaga. See kehtib kõikide valdkondade kohta, kus on tegemist kliendi ja Opeli omavahelise kontaktiga. 2015. aasta usaldusuuringu suurepärased tulemused näitavad, et me liigume õiges suunas,” ütles ’’Customer Experience Europe’’ asepresident Carsten Wreth.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Võib arvata, et tarbijate suur usalduskrediit Opelile on tingitud ka Volkswageni jätkuvast skandaalist. Ometigi näeme esiviisiku tipus troonimas Audit, VW grupi brändi, ka on seal esindatud sama grupi luksusliige Porsche.

Opel on esimene nn. tavabränd. Viies koht kohe luksusmarkide järel kinnitab, et tegu on tootjaga, kes suudab luua kaasaegseid, kvaliteetseid ja luksuslikke sõidukeid. Opeli uued mudelid on saanud kõrgeid hindeid ka asjatundjatelt ja autoajakirjanikelt, sh. Acceleristalt.

Loe lisaks Corsa proovisõidulugu 
Tutvu Opeli mudelite ja hindadega siin

Allikas: ServiceValue, Opel

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.