“Jookse poega, jõua poega” uus abimeheteenus Volvo omanikele

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Premium-autotootja Volvo lubab, et te ei pea enam kunagi peatuma bensiinijaamas, minema autopesulasse või isegi autot hooldusesse viima: turule tullakse abimeheteenuste valikuga, mis saab osaks Volvo On Call mobiilsest platvormist.

Volvo alustab San Franciscos pilootprogrammiga, mille sihtgrupiks on uute Volvo XC90 linnamaasturite ja S90 luksussedaanide omanikud. Sooviga, teha oma klientide elu lihtsamaks, on Volvo kaevunud sügavale kliendirahulolu uuringutesse, et vastata oma klientide veel vastamata vajadustele. Pilootprojekt algab novembris ja hõlmab kuni umbes 300 Volvoomanikku.

“Kujutlege, et pargite oma auto hommikul kontori juurde ja koju minnes on auto käinud hoolduses, puhastuses ja tankimas. Sedalaadi teenuseid soovime oma klientidele pakkuda. Meie uuring näitab, et inimesed veedavad iganädalaselt neid väikesi asju tehes tunde – ja me tahame selle aja Volvoomanikele tagasi anda, nii et nad saaksid sellega midagi väärtuslikumat teha,” ütles Volvo grupi ülemaailmse tarbijakogemuse ala vanem-asepresident Björn Annwall.

Volvo uuringud on näidanud, et üle 70 protsendi klientidest sooviksid kasutada tankimisteenust, 56 protsenti sooviksid, et keegi viiks nende auto korralisse hooldusse ja 49 protsenti tahaksid võimalust, et nende auto viidaks soovi korral ühest kohast teise.

“Meie lähenemine on lihtne – me tahame elu lihtsamaks teha, kasutades uusimat ühendustehnoloogiat lihtsalt kasutatava nutitelefonirakenduse näol. Võtame selle suhtes avatud ja ärksa positsiooni ja tervitame koostööd partneritega uute ja innovaatiliste teenuste pakkumisel. See on alles algus,” ütles Volvo grupi tarbijaühenduvuse teenuste ala asepresident Anders Tylman-Mikiewicz.

Pilootprojektis osalevad Volvoomanikud saavad pilootrakenduse abil tuvastada nende läheduses saadaolevaid abimeheteenuseid ja neid nutitelefoni kaudu tellida. Taotlused saadetakse ametlikule Volvo teenusepakkujale, kes tangib auto, teostab korralise hoolduse, või muu lisateenuse, millise iganes omanik tellinud on.

Rakendus loob ühekordseks kasutamiseks sobiva digitaalse võtme, mis on asukoha- ja ajaspetsiifiline, ja saadab selle ametlikule teenusepakkujale. Kui teenuste osutamine on lõppenud, auto lukustatakse ja digitaalne võti kaotab kehtivuse. Auto saab tagasi tuua sinna, kuhu klient selle jätnud oli, või viia kliendi palvel hoopis uude asukohta.

Volvo digitaalse innovatsiooni laborite võrgustik Californias, Shanghais ja Göteborgis keskendub ettevõtte kasvava kliendibaasi vajaduste mõistmisele, et pakutavate teenuste valikut veelgi laiendada. Volvo On Call platvormi skaleeritava iseloomu tõttu saab uusi teenuseid kergesti lisada, et lõppkokkuvõttes pakkuda autoga seotud ajasäästu võimaldavate teenuste täielikku valikut.

Phone with a range of Volvo concierge services

Allikas ja meedia: tootja

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.