Haynes’i manuaalid on autoentusiasti jaoks toredad asjad, mis õpetavad oma autot pulkadeks lahti võtma – ja kokku tagasi ka panema. Nüüd otsustati, et uued manuaalid hakkavad ilmuma vaid digitaalsel kujul.

Firma alusepanija John Haynes suri veebruaris 2019 ning mõned kuud hiljem ostis firma ära Infopro Digital. Nagu nimestki järeldada võib, pole trükkimine nende leivanumber. Nüüd otsustatigi, et uute mudelite manuaale ei trükita – seniste manuaalide print aga jätkub.

Firma andis ka teada, et neil on arenduses salapärane uus autode hooldamise ja parandamisega seotud toode, mis “sobib umbes 95% olemasolevatest autodest.”

Haynes’i manuaalid ei käi vaid autode kohta – nagu pildilgi näha, on vastav käsiraamat olemas näiteks Star Treki kosmoselaeva U.S.S. Enterprise kohta.

Foto: Haynes Manuals

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.