Vandaalid topivad Saksamaal kiirlaadijatesse hakkliha

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nii nagu kasvab elektriautode populaarsus, näeb ka aina rohkem nendevastaseid sõnavõtte. Paraku on mõned võtnud pisut rohkem “käed külge” lähenemise.

Teslarati teatel on vandaalid hakanud Saksamaal erinevatesse elektriautode laadijatesse hakkliha toppima. Münchenis muudus laadimisjaam seetõttu kasutuskõlbmatuks, kuni kontaktid asendati.

See on aga vaid üks juhtum – erinevad vandalismi juhtumid just laadimisjaamade vastu on Saksamaal ja ka mujal maailmas tõusuteel. Levinud on ka näiteks laadijate kinni parkimine sisepõlemismootoriga autode poolt.

On alust arvata, et tegu on poliitilise seisukohavõtuga – elektriautostumine on ette võetud kliimasoojenemisega võitlemiseks ning samal põhjusel on põlu all ka lihatööstus.

Mis iganes põhjusel säärane vandalism ette on võetud, peale inimeste ärritamise jääb suurem eesmärk ebaselgeks – selge, saime aru, te soovite vanaviisi jätkata. Lihtsast Facebooki-postitusest oleks piisanud!

Meeldib see meile või mitte, elektriautod on moel või teisel meie tulevik. Liha, kinni parkimine ja elektriautode omanike muul viisil ärritamine seda ei muuda.

Foto: Alex Voigt, Twitter

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.