blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Peugeot e-208 jõudis Eestisse, pidulik esitlus toimub “Elektra 2019” festivalil

Peugeot e-208 elektriauto jõudis Eestisse: 13. novembril veeres sinine eksemplar Tallinnas Autospiriti Sõpruse puiestee salongiuksest sisse. Uue elektriauto esmaesitlus toimub T1-s 15. novembril, elektriautode festivali “Elektra 2019” raames.

Vaata e-208 tutvustust ja hinnakirja siit

Eeloleval reedel, 15. novembril algab T1-s Eesti esimene elektriautode festival „Elektra 2019“, kus huvilistel on hea võimalus teha esmatutvust uue Peugeot e-208 täiselektrilise autoga. e-208 jääb T-1 kaubanduskeskusse kogu nädalavahetuseks.

e-208 on kõige värskem elektriline mudel, mis festivalil eksponeeritud saab. Esialgu uustulnukaga sõita veel ei saa, sest tegu on eelproduktsiooni autoga, küll aga saab seda igast küljest uudistada ja sissegi istuda.

Tuttuus Peugeot e-208 on varustatud 100-kilovatise (136 hj) vaikse ja vibratsioonivaba elektrimootoriga ja kui see kord sõitma saab, siis on ühe laadimisega sõiduulatust kuni 340 km WLTP mõõtemetoodika järgi. 

Peugeot e-208 saab laadida CCS kiirlaadijatest, keskkiiretest laadijatest (näiteks T1 kaubanduskeskuses) ja ka kodulaadijast. Vastava komplekti saab koos autoga omale tellida.

Loe e-208 kohta rohkem siit ja vaata hinnakirja siit

Peugeot e-208 eripära on, et tegu on täiesti tavalise autoga: elekter on üks valik kolmest pakutavast. Jõuallika eelistusest annab klient teada hetkel, kui oma autot komplekteerib.

Edaspidi järgib Peugeot (ja PSA kontsern tervikuna) valitud joont, sest e-autod ei ole enam alternatiiv vaid üks valikuvõimalus.

T1 kaubanduskeskuses saab lisaks elektriautoga tutvusetegemisele ka ülevaate e-autonduse olukorrast Eestis laiemalt: „Elektra 2019“ raames toimub 15. novembril„TargetZero 2019“ konverents.

Konverentsil käsitletakse elektromobiilsuse arengut ja tulevikku nii maailmas kui ka Eestis kitsamalt. Peugeot Baltikumi tootejuht Randel Schütz osaleb konverentsi arutelupaneelis, kus on juttu ootustest, lootustest ning ka eelarvamustest, mis takistavad uuenduslike tehnoloogiate laiemat omaksvõttu.

Festivali “Elektra 2019” lehte vaata siit

Video ja pildid: Ylle Tampere

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com