Kaks tehnoloogiagiganti on ühendanud jõud, et luua uus modulaarne elektriauto platvorm. REE Automotive tegeleb e-mobiilsusega peamiselt šassiide vallas, Iochpe-Maxion on erinevate autokomponentide, sealhulgas rataste tootmise osas maailmas esirinnas. Täna teatasid firmad, et on jõud ühendanud.

Revolutsiooniline REEcorner ühendab ühte kohta – igasse rattakoopasse – kõik olulised liikumisega seotud komponendid nagu jõuallikad ja vedrustuse. Sellise lameda ja modulaarse šassii nimi on REEboard ning see võimaldab klientidele täieliku disainivabaduse, et luua näiteks elektriautosid või autonoomseid masinaid.

Kui valemisse lisada Maxioni kogemus materjaliteaduse, šassiide ning rataste vallas, saab uus platvorm olema kergem, tugevam ja mahukam, et võimaldada rohkem ruumi ka alternatiivsete jõuallikate mahutamiseks.

Tali Miller Levin, REE äriarenduse valdkonna asepresident, sõnas: “Partnerlus Maxioniga on meie jaoks ainuõige otsus, arvestades nende tehnilist võimekust ja globaalset haaret. Meil on suur rõõm lisada Maxion oma tipp-partnerite hulka ning seeläbi tõsta ka oma REEboardi tehnoloogia kvaliteeti.”

Fotod: REE/Maxion

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.