Euroopa kõige odavamaks elektriautoks tituleeritud Dacia Springile on kaheksa kuuga esitatud enam kui 40 000 tellimust. 15 000 neist on praeguseks juba tarnitud. Enamik Springi soetanud kliente tellis Dacia brändi sõiduki esmakordselt.

Käesoleva aasta märtsist juunini Springi ettetellimuse teinud kliendid on alates oktoobrist esindustest oma sõidukeid vastu võtnud. Paljud neist ostavad Dacia esmakordselt. Näiteks Prantsusmaal ostavad kümnest Springi soetanust kaheksa Dacia esimest korda.

Dacia Spring

„Kaheksa kuuga saadud 40 000 tellimust märgivad Springi edukat starti turul. Muutes elektrilise liikuvuse kõigile kättesaadavaks, on Spring populaarne nii Dacia brändi austajate kui ka suure hulga täiesti uute klientide seas. R-EVolution liigub edasi!” sõnas Dacia müügi- ja turundusdirektor Xavier Martinet.

Alates juulist on Spring saanud keskmiselt 5000 uut tellimust kuus. Spring köidab kliente, kellele meeldivad Dacia sõidukite tunnusjooned: põhivajadusi rahuldav, vastupidav, taskukohane ning parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Springi kasutus- ja laadimislihtsus ning kuni 305 km sõiduulatus (WLTP linnatsüklis, 230 km WLTP kombineeritud tsüklis) teevad sellest asjakohase liikumisvahendi neile, kelle päevane kilometraaž jääb 30 kilomeetri juurde. Loe Indreku pikemat Dacia Springi proovisõidulugu siit või kuula taskuhäälingust “Istmesoojendus”.

Dacia Spring

Fotod: Dacia

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.