AUTOKALENDER 2016 I POOLAASTA: millal ja millega sõitma minna?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autokalender 2016 tasub hoida silme ees, kui jutuks tuleb uue auto valimine. Igapäevaselt tuleb autouudiseid uksest ja aknast, aga kui konkreetselt on vaja neljarattalist valima hakata, juhtub nagu tavaliselt: õiget infot on raske leida ja seda tuleb otsida sajast erinevast kohast. Otsustasime, et paneme kokku Accelerista 2016. aasta autokalendri, kuhu koondame kogu olemasoleva info uudismudelitest.

Jagasime kalendriaasta pooleks, sest mõne kuuga võib mudelite jõudmises mõndagi muutuda; info värskuse ja adekvaatsuse eesmärgil ongi siis Accelerista autokalendris eraldi välja toodud I ja II poolaasta. Lugeja ees on 2016. aasta esimese poolaasta kalender (vt. pilt allpool).  Klikkides avaneb suurem pilt jaanuarist juunini Eestisse jõudvate olulisemate mudelite nimedega.

Koondtabelist omakorda allpool on klikitavad järjehoidjad, kus on kuude kaupa välja toodud margid ja mudelid ning lisatud otsetee maaletooja või edasimüüjani, kellelt konkreetse sõiduki kohta küsida ja proovisõit kokku leppida. Kui oleme Acceleristas teinud proovisõite, siis on juures ka lingid meie lugudele või siis mõnele toredale tootevideole. Uurimist ja surfamist jätkub kauemaks!

Päris kindlasti ei pretendeeri me sajaprotsendilisele täpsusele, sest elu teeb alati omad korrektuurid (ja jooksvalt täieneb ka siinne mudeliloetelu) – aga mingi pildi võiks kalender anda ette selles osas, millal mõnd uudistamisväärset mudelit vaikselt ootama ja esindusest küsima hakata.

Kuidas autot valida? See on imelihtne! Vajalik on vastata kolmele, kõige olulisemale küsimusele:
 a) millised on sõiduvajadused - kus, kui kaua ja täpselt milleks?
 b) kui suur on rahakott?
 c) kes igapäevaselt sõiduki eest vastutama hakkab?

 

AUTOKALENDER I POOLAASTA

Autokalender 2016 I poolaasta

VAATA LÄHEMALT, LOE JA LÕBUTSE

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.