Uus asi: 1. augustist tundub mõistlik mõte teha endale Elroni kasutajakonto

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kui sul on Elroni sõidukaart ja sellel raha, siis saab 1. augustist seda kasutada ka veebist pileti ostmiseks. Seda juhul kui on tehtud kasutajakonto. Konto saab teha e-mailiga ja sellega saab siduda soovi korral kõigi pereliikmete sõidukaardid.

Elroni piletikeskuses on seni saanud vaadata oma sõidukaardiga seotud informatsiooni – aktiivseid pileteid, raha jääki ja ostude ajalugu. Selleks tuleb sisestada kaardi number.

1. augustist saab rongiga sõitja luua omale kasutajakonto, mis võimaldab Elroni sõidukaardil oleva rahaga piletiostu eest tasuda ka veebis ning lihtsustab ühe kasutajaga seotud erinevate sõidukaartide haldamist.

Kui seni sai turvalisuse huvides Elroni sõidukaardil olevat raha kasutada üksnes rongis pileti ostmisel, siis nüüd saab kasutajakonto olemasolul seda teha ka veebis. Konto loomiseks piisab e-maili aadressist.

Uuendus hõlbustab eri kaartide kasutamist

Kontoga saab siduda erinevaid sõidukaarte ning need eraldi nimetada. Kui peres on mitu sõidukaarti, saab näiteks lapsevanem mugavalt kontole sisse logides lapse kaardile raha laadida või pileteid osta, ilma et peaks iga kord teadma kaardi numbrit.

Kasutajakonto vahendusel on mugav vaadata ka aktiivseid pileteid ja ostuajalugu ning kaardile raha laadida, samuti e-mailile ostetud piletite QR-koode mugavalt piletikontrollimiseks kuvada.

Oma konto saab luua Elroni piletimüügisüsteemi leheküljel elron.pilet.ee, vajutades lehe paremal ülaservas valikule „Loo konto“.

Kasutajakonto funktsiooni lisandumine on osa Elroni piletimüügisüsteemi arendusest eesmärgiga parandada kasutajakogemust.

Konto loonud klientidel on edaspidi mõningane eelis ka ette ostetud piletite tagastamise korral. Seni on Elron olnud ainuke transportija, kes on reisijale tagastanud eelmüügist ostetud pileti maksumuse täies ulatuses, kui selleks on soovi avaldatud vähemalt tund enne reisi väljumist.

Seoses kasutajakonto lisandumisega piletimüügisüsteemi saab piletite tagastussüsteem samuti uuenduse: edaspidi küsitakse niisama reisijalt pileti tagastamise eest 1 euro teenustasu, kontoomanik aga saab pileti eest kogu raha tagasi.

Allikas: Elron

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.