Pühapäevast, 25. oktoobrist läheb Elron üle talveajale ning rongide sõiduplaan kõigil suundadel muutub. Ühendused Viljandi ja Narvaga muutuvad kiiremaks. Narva liinil lisandub õhtuekspress.

Ööl vastu 25. oktoobrit keerame kellad talveajale ja ühes sellega muutub ka Elroni rongide sõiduplaan. Suurima muudatuse läbib Tallinn-Narva liin, kus kõikide rongide väljumisajad nihkuvad ja lisandub õhtuekspress.

Tapa-Narva lõigul lõpetati suvised remonditööd ning tänu sellele nihkus Narva pealinnale lähemale: ekspressid viivad kohale 2 tunni ja 15 minutiga, autoga läheb umbes sama kaua või isegi pisut rohkem.

Muudatusi on ka Tartu, Rapla-, Türi- ja Viljandi sõiduplaanides. Remondist tingitud kiiruspiirangud lõppevad ja Türi ning Viljandi reiside sõiduajad lühenevad. Ekspressrong hakkab Viljandisse sõitma 1h 55 minutiga, ja juba detsembris peaks see aeg veelgi lühenema.

Läänesuuna remonditööd jätkuvad, Turba liinil tuleb osa väljumiste puhul kasutada asendusbusse veel kuni 28. oktoobrini.

Täpsem info sõiduplaani muudatuse kohta on leitav Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu, 2019. aastas veelgi rohkem, tänavu koroonapandeemia tõttu on sõitjaid ilmselt mõnevõrra vähem olnud kevadtalvisel ajal. 

Kaanepilt: Ylle Tampere

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.