blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Eesti motosport teel tippu! Martin Pärtelpoeg osaleb mainekas tänavaringradade sarjas

Martin Pärtelpoeg, valitsev Superbike Eesti meister, osaleb tänavu mainekas International Road Racing Championship tänavaringradade sarjas. Tänavu Vihur Motosport klubi ridades võistlev mees läheb rajale koos ustava raudratsu, BMW 1000 RR tsikliga.

IRRC-l osalemine saab võimalikuks tänu Vihur Motosport ja Soome meeskonna MBH Racing Team koostööle.

Pärtelpoeg sõidab IRRC sarjas MBH Racing Team koosseisus ja lisaks talle on sarja etappidel kohal ka Vihur Motosport meeskonna juht Marko Rohtlaan, kelle teadmisi BMW tsiklite seadistamise osas hindavad soomlased kõrgelt.

Martin Pärtelpoeg sõidab nii Eesti meistrivõistlustel kui ka IRRC sarjas BMW 1000 RR tsikliga. IRRC sarjas on MBH Racing Team poolt talle ette nähtud isiklik mehaanik, kellel on oma ala pikajaline kogemus.

martin pärtelpoeg„Osalemine tänavaradadel sõidetavas sarjas on mulle suur väljakutse. Sõitude olemus on kindlasti vähe teine tavalisest ringrajast, kuid õnneks on Eestis lähiminevikus sõidetud mõned sõidud tänavaradadel.

Soome meeskonnal on kogemust ja see annab vajaliku lisatoe enne esimest etappi ja läbi terve hooaja,“ räägib Martin Pärtelpoeg.

„IRRC sarja etappe saab võrrelda legendaarse Isle of Man sõiduga. Konkurents on tihe ja rajad keerulised.

Usun, et koostöö, milleni jõudsime peale põhjalikke läbirääkimisi, on kasulik nii MBH Racing Team’ile kui Vihur Motospordile. Martini jaoks on kindlasti õppimist palju aga olen kindel, et ta suudab nende radadega kiirelt harjuda,“ rääkis Marko Rohtlaan, Vihur Motosport meeskonna juht.

2017. aasta IRRC sarjas on kuus etappi, mis sõidetakse viies riigis. Üks etapp toimub ka Soomes, Imatras. Alljärgnevalt toome teieni sarja etappide toimumise ajakava.

Hengelo (Holland) 6.-7. mai
Imatra (Soome) 7.-9. juuli
Chimay (Belgia) 21.-23. juuli
Schleiz (Saksamaa) 19.-20. august
Horice (Tsehhi) 26.-27. august
Frohburg (Saksamaa) 23.-24. september

Vaata lisaks: Vihurmoto
Vihur Motosport Facebookis

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com