Eesti ringrajasõitja ja parim naismotosportlane Anatassia Kovalenko alustas koostööd kodumaise spordiennustusportaaliga OlyBet, mille toel loodab ta uuel hooajal rahvusvaheliselt veel paremaid tulemusi näidata.

“Euroopa sarja naisarvestuse 2. koha omanik Anastassia Kovalenko alustas sellel aastal oma rahvusvahelist karjääri ning jõudis koheselt tippu – meie armastame Eesti sporti ja kindlasti soovime toetada särtsakamaid staare,” selgitas OlyBeti juht Veiko Krünberg, miks just Anastassia OlyBeti uueks esindusnäoks valiti.

“Loodan, et tänu OlyBeti toetusele saan tulevikus olla veel edukam,” ütles Anastassia. “Koostöö on alles alanud, aga usun, et see saab olema edukas.”

Anastassia Kovalenko[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] On rõõm, et meie parim naismotosportlane on leidnud uue ja tugeva toetaja, kes mõistab, kui oluline on, et eesti oleks ka motospordis maailmakaardil esindatud.

Pipra meepotti viskas seekord aga pressiteate edastanud pr-kirjutaja, kel õnnestus teate fookus  täiesti paigast lüüa – selle asemel, et rõhuda Kovalenko professionaalsusele ning tema tulemustele, tuua välja mõni eesmärk, mida eesti parim naismotosportlane tahab saavutada – panustab pressiteade korduvalt Kovalenko välisele ilule ja särtsakusele.

Accelerista arvates tuleks Anastassiat tunnustada tervikuna, rõhutamata eraldi üht või teist omadust, mil professionaalsete tulemuste saavutamisel erilist rolli ei ole ning mis on nagunii silmaga igaühele nähtavad. Eesti parimaks motosportlaseks ei sünnita. See on sihikindla töö tulemus. Soovime Anastassia Kovalenkole edu ja jaksu uute väljakutsete vastuvõtmisel ning eesmärkide saavutamisel!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.