Reede, 22. september 2023
Laupäeval, 21. oktoobril, toimub Laagri esinduses Tallinna külje all tänavune Škoda Rattalaat. See on suurepärane võimalus soetada omale hea hinnaga jalgratas või rattavarustus. Kauplemas on suuremad Eesti jalgratta – ja spordipoed ning muidugi velofännid ise.

Škoda Laagri salongis, Pärnu mnt. 543, on eeloleval laupäeval traditsiooniliselt oodata suurt melu ja aktiivset osavõttu: “rege rauta suvel” loogika kehtib ka jalgrataste puhul. Mõistlik on juba sügisel uueks hooajaks varustus valmis panna.

Kui aga juhtub nagu kahel eelneval aastal, et talve tulek jääb kevadeni venima ning ühtlaselt plusskraadis ja lumevaba ilm võimaldab pea aastaringi pedaalida, siis on Škoda Rattalaat just õige koht kus just praegu üle vaadata ka jahedama hooaja varustus.

Lisaks kauplemisele on rattalaat hea võimalus hooaja lõpus osa saada sündmusest, mis ühendab kõiki rattasõpru, aga näitab ära ka konkurentide head ja vead. Škoda Rattalaadal saab tutvuda 2018 aasta uute mudelitega ja soetada hea hinnaga spordivarustust.

Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa: jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning võistlussarjade registreerumisteenusteni. Kaupmehed on hooaja lõpul välja pannud rikkaliku valiku vaid laadapäeval kehtivaid eripakkumisi.

Eesti suuremad jalgrattasarjad (Hawaii Estonian Cup, Eesti Maastikuratta sari, Filter Maanteekarikasari, Marimetsa Kapp, Škoda MTB Kolmapäevakud, TriStar triatlon) avaldavad rattalaadal oma 2018 aasta kalendrid ja tutvustavad uue hooaja plaane lähemalt.

Lisaks pakutakse võimalust registreeruda 2018 hooaja võistlustele soodustingimustel. Rattalaat lõpeb järelpeoga ööklubis Venus Club. Suur rattafestival avab Laagris uksed kell 10 ja kestab kella 16ni. Eelmistel aastatel on päeva jooksul laata külastanud mitu tuhat inimest. Pange vaim valmis!

Hoia uudistel silma peal Facebookiks

Allikas ja meedia: ürituse korraldustiim

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.