Kolmapäev, 1. veebruar 2023
Istmesoojendus on taskuhäälingu saade, mis sünnib Delfi Forte ja Accelerista koostöös. Selle nädala episoodis tuleb jutuks autode funktsionaalsus. Kas meil ikka on vaja nii palju blinge ja piikse? Proovisõitu teeme Volvo V60ga.

https://soundcloud.com/istmesoojendus/3-kas-need-ongi-koige-enam-narvi-ajavad-autofunktsioonid

Kes veel kuulnud pole: Delfi Forte ja Accelerista koostöös sünnib alates poolest maist taskuhäälingu saade Istmesoojendus, mida veavad Forte peatoimetaja Jan-Matthias Mandri ja meie Ylle Tampere.

Iga nädal on fookuses kolm kuumemat autoteemalist uudist, üks proovisõit ja üks “eluhäkk” ehk nipp, mis võiks autojuhil aidata elust ühes tükis läbi loovida.

Algus on olnud päris raju, taskuhäälingu kolme saadet on tänaseks kuulatud kaugelt üle 30 000 korra, mis podcastide mõõtkavas on aus tulemus. Kõiki saateid saab kasvõi korraga kuulata Soundcloudist, aga ka Spotifyst või ka Apple’i podcastide lehelt.

Istmesoojendus sel nädalal

Teeme Janiga sel nädalal juttu Uku Tampere kokku pandud kõige jaburamate auto lisafunktsioonide loetelust – kas meil ikka on kõiki neid kellasid ja vilesid päriselt vaja?

Lisaks vaatame üle äpitaksonduses toimuva: miks ei taha Bolt jt. öelda, kui palju nende egiidi all juhte teenust osutab? Mis saab taksokindlustusest, kas tuleb paindlik toode või ei?

Ja mismoodi näeb välja autode testimine liitreaalsuses? Volvo ja soomlaste Varjo koostöös on sündinud vidin, mis võimaldab “prillid peas” autoga sõita ja saada täiesti teistsugune kogemus.

Proovisõitu teeme kah Volvoga, ikka V60ga, mis peaks veganitelegi meeldima. See on meie testitud autodest esimene, kuhu Jan pikkuse poolest ka sisse mahub. Ta on nimelt üle 190 cm pikk.

Kuulake, see on vähemalt sama lõbus kui meil saadet teha on. Ja järgmisel nädalal siis jälle!

Kaanepilt: Ylle endel

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.