Ilmad muutuvad maale puhkama sõitmiseks aina sobilikumaks ning see tähendab ka igasuguseid aiatöid. Kui tavaline murutraktor ei paku pinget, on olemas ka teisi lahendusi.

Youtube’i keskkonda videoid tegev Ginger Billy on kuulus Ameerika lõunaosariikide elu satiirilise kajastamise poolest (nn hillbillyd ja redneckid ning nende igapäev). Osa sellest on loomulikult ka erinevad lollid ning vähem lollid leiutised.

Sel korral võttis ta vana Ford Festiva ning ehitas sellele külge muruniiduki mootori ja lõiketera. Kõik on sõitjateruumist juhitav ja käivitatav, lisandunud müra arvestamata pole sõidumugavust ohverdatud.

See šedööver võiks liigituda täitsa mõistliku alla – kaua sa ikka jaksad lahtise murutraktoriga päikese käes kõrbeda. Võta aga mõni meelisauto ning asu leiutama.

Boonusteks on lisaks sellele konditsioneer, raadio, sätitav iste… Kõik oleneb valitud toorikust!

Meedia: Ginger Billy

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.