blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Venemaa on pop – Finnair hakkab igapäevaselt Moskvasse ja Peterburi lendama

Venemaa on reisisihtkohana populaarsust järjest kasvatamas. Meie Nordica küll sulges Peterburi-liini, soomlaste Finnair seevastu hakkab kevadest alates igapäevaselt Moskvasse ja Peterburi lendama. Ja plaanib seda teha aastaringselt.

Finnair lisab järgmisest suvest uue igapäevase aastaringse väljumise nii Moskva kui Peterburi liinile. Venemaa lennuliine teenindab Embraer 190-tüüpi lennuk.

Uute väljumistega on Finnairi lennugraafikus alates 31. märtsist 2019 kuni 27 iganädalast lendu Peterburi marsruudil ning kuni 28 iganädalast lendu Moskvasse.

„Meil on hea meel veelgi täiustada lennuühendust Moskva ja Peterburiga, tulles vastu klientide suurenenud nõudlusele,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

„Finnar pakub algusega Tallinnast ja Tartust sujuvaid aastaringseid lennuühendusi Venemaaga – Moskvasse, Peterburisse ja Jekaterinburgi – ning suveperioodil ka Kaasanisse ja Samaarasse,“ lisas Skuja.

Uued väljumised Moskvast ja Peterburist pakuvad häid jätkuühendusi klientidele, kes reisivad Põhja-Ameerikasse, ning on mugavalt ühendatud Finnairi laia lennuvõrguga Aasias ja Euroopas.

Venemaa on üks neist riikidest, kust Eestisse ja ka Skandinaaviasse tuleb igal aastal ohtralt turiste ning paar viimast aastat on vene turistide hulk kasvanud lausa hüppeliselt. Ka Eestist reisitakse järjest meelsamini just ida poole – Venemaa on nüüdseks eksootiline reisisihtkoht, mida paljud avastada tahavad.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 12 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas.

Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Ettevõttel on Põhjamaade lennufirmadest ainsana Skytraxi 4-tärni hinnang.

Lisaks on lennufirma üheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com