Norra hotellikett Citybox avab Tallinnas Porto Francos esimese piiritaguse majutusasutuse. Sadama lähedal asuv hotell pakub mõistliku hinnaga kontaktivaba teenust ning on läbinisti skandinaavialikult modernne, mis peaks eestastelegi meeldima. 
citybox
Kontaktivaba check-in meenutab lennujaama sisseregistreerimist

1. augustil avab Tallinna südalinnas Porto Franco kvartalis uksed hotell Citybox, Norra hotelliketi esimene n-ö piiritagune majutusasutus. Sadama lähedal asuv majutuskoht pakub külalistele (inim)kontaktivaba teenust ja taskukohast hinda.

Citybox Tallinn on iseteenindusega hotell, kus külaline saab ise teha sisse- ja väljaregistreerimise. Järjekordi ei ole, aga tasuta Wi-Fi see-eest on. Ka “nähtamatu” teenindaja, kes alati appi tuleb kui häda käes, on olemas.

Citybox on esimene kontaktivaba kontseptsiooniga majutusasutus Eestis, sealjuures viisakas, moodne ja üdini skandinaavialik, mis peaks eestlastele vägagi meeldima. 

Ööbimise hinnad Cityboxis algavad 45st eurost. Asukoht Porto Franco kvartalis teeb selle atraktiivseks kõigile, kes vajavad kesklinnast jalutuskäigu kaugusele jäävat majutust.

Turistid leiavad hotelli kindlasti üles, aga võibolla sobib selline ehteestlaslik “ma ei taha kedagi näha” näiteks kahe linna vahel aeg-ajalt pikemate tööhoogude tegijaile?

Cityboxis on kokku 272 numbrituba, ühesed, kahesed, peretoad naridega ja kuus sviiti. Minibaar on ajalugu, ja kui nälg näpistab, saab kasutada ühiskasutatavat kööki. Pesu saab pesta hotelli pesumajas mõne euro eest. 

Igas toas on oma WC ja vihmadušš, Eestis muuseas ka odavamad hinnad kui Norras. Argipäeval võib üheses isegi 44 euro eest ööbida. 

Broneeri majutus siin

This slideshow requires JavaScript.

Citybox on 2006. aastal loodud hotellikett, mille samanimelised hotellid asuvad Norras Oslos ja Bergenis. Citybox hotelliketis on kokku 877 numbrituba.

Norras on Cityboxi kontseptsioon end juba väga edukalt tõestanud. Selle veenva tõestusena mõjub kasvõi fakt, et Citybox Oslo hotelli täituvus on olnud viimastel aastatel üks kõrgeimaid Oslo hotellidest.

Nii Oslo kui Bergeni hotelli on mitu aastat järjest tunnustatud Traveller Choice auhindadega. Tähelepanuväärne, et Citybox Tallinn on Norra hotelliketi esimene väljaspool Norrat avatav hotell.

Fotod: Martin Hannus

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.