Reisinipp: viis lehte, kus võrrelda rendiautode hindu ja leida kiirelt soodsaim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lennukiga saab kiiremini ja kaugemale. Sihtkohas kummitab uus mure: kust leida soodsalt sobiv rendiauto? Appi tulevad lehed, ms koondavad kõikide autorentide info sarnaselt näiteks Booking.com-ile. Valisime neist viis välja.

On mitmeid nippe, kuidas soodsamalt autot rentida. Näiteks: mida kaugemal lennujaamast, seda odavam. Aga mitte alati! Enne kui lennujaama rendipunktid välistada, tasuks mõelda, kas odavama autoni saamine ja pärast lennujaama tagasijõudmine on säästetud eurosid väärt.

Kindlasti tasuks hindu võrrelda ja lugeda läbi lisatingimused: mõne näiliselt odava pakkumise taga võib olla terve rida lisakulusid, mida kahtlustadagi ei oska.

Kõige sagedamini eksitakse kindlustuspaketi valimisel: odavam võibki olla kallim juhul, kui kasvõi kogemata on auto värvikihile tekkinud mõni kriips või mõlgikene.

Ka tuleks uurida, kas rendiautol on läbisõidupiirang või piiritletud piirkond, kus sellega sõita võib. Iirimaale reisides võite saada suure trahvi, kui otsustate ühtlasi Põhja-Iirimaal ära käia jne.

Paljude eksimisvõimaluste vahel laveerimiseks tasub juba enne reisi üle lugeda valitud rendifirma tüüpleping ja vajadusel suhelda kohapealse agendiga, et välistada ootamatuid kulutusi. Lõpuks loevad ju kaks asja: et auto oleks reisiseltskonnale paras ja võimalikult odava hinnaga.

Hinnavõrdluse tegemine

Internetis on palju hinnavõrdluse veebilehti, kus saab võrrelda autorendi firmade hindu üle kogu maailma. Võrdlus säästab aega, raha ja närve, kui leiad sobiva variandi, tee kohe broneering.

Valisime välja viis meie arvates mõnusat ja loogilist rendihindade võrdluskeskkonda. Päringuid saab teha mistahes maailmanurka ja -nurgast. Vähemalt üks keskkondadest pakub ka kohmakas eesti keeles teenust.

Rentalcars.com

Selle lehe eeliseks on mõningane eesti keel, ehkki me soovitame lihtsuse huvides kasutada ingliskeelset lehte. Koondab kõik suuremad üleilmsed autorendiketid.

Skyscanner.net

Selle lehe eeliseks on “kõik ühest kohast” otsing. Lisaks rendiauto otsimisele saad vaadata lennupiletite ja majutuste hindu ning sobivad valikud teha.

Discovercarhire.com

Lihtne, kiire ja hõlmab muuhulgas Europcari rendiautosid. Meie reisiseltskonna pikaajaline kogemus näitab, et Europcar on tihtipeale soodsaim ja päris kindlasti üks (kliendi)sõbralikumaid valikuid.

Gocarrental.ee

Leht puhtas eesti keeles. Boonusena eelvalikuga reisijuht Eestis: vali vaid, mis linnas autot rentida tahad ja sulle kuvatakse peotäis eri võimalusi koos hindadega.

Momondo.ee

Momondo on seljakotirändurite ja soodustuste skautijate lemmikportaale. “Kõik ühest kohast” võimaldab leida ühtaegu nii lennupiletid, hotellid, auto kui ka panna kokku unistuste reisipaketi.

Viiendal kohal on Momondo põhjusel, et lehe kasutamine on kohati ebaloogiline ning värvilahendus tekitab soovi, silmad peast välja kratsida. Aga abiks ikka!

momondo autorent

Kaanepilt: Ylle Tampere. Artiklis kuvatõmmised

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.