Populaarne pikap Toyota Hilux saab 50! Frankfurdis näeb sel puhul erilist juubelimudelit2 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Näidisauto Toyota Hilux Invincible 50 tähistab menuka mudeli 50. aastapäeva.
Juubeliversiooniga tähistab Toyota edu kaheotstarbeliste sõidukite segmendis
Auto on saanud kordumatu välimuse ning vaba aega rõhutavaid lisasid

Toyota Hilux on pikapite turu suur staar: viimane pool sajandit on kaheotstarbeliste sõidukite segmendis nauditud mäekõrgust edu. Selle tähistamiseks valmistas Jaapani autotootja spetsiaalselt Frankfurdi näitusel esitlemiseks mõeldud näidisauto Hilux Invincible 50.

Esimest korda 1968. aastal ja aasta hiljem kogu Euroopas turule toodud legendaarne Toyota Hilux on planeedi soosituim pikap, mida praegu müüakse 180 riigis ja piirkonnas kõikjal üle ilma. Tänase seisuga on maailmas kokku müüdud üle 18 miljoni eksemplari Toyota Hilux “kastikaid”.

Kõrge kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse poolest tuntud Hilux on ikka ja jälle tõestanud oma võitmatust, olles vallutanud põhjapooluse, Islandi vulkaanid ja Antarktika ning saavutanud poodiumikohti ka Dakari rallil.

TOYOTA HILUX INVINCIBLE 50 ERIVÄLJAANNE

Hilux Invincible 50 näidisauto hõlmab üha suuremat osa kaheotstarbeliste sõidukite turust pikapite klassis. See tugevdab mudeli üleilmset mainetspetsiaalsete lisatarvikute abil, mis ei muuda erilist autot üksnes kohe äratuntavaks, vaid sobivad ideaalselt nii töö kui ka vaba aja tegevuste laia valikuga.

Väliselt iseloomustavad sõidukit mattmustad ülemised kaitserauad ja astmelauad, must eesmine allasõidutõke ning mustad rattakoobaste liistud koos ainulaadsete 18-tolliste mattmustade valuvelgedega, millel on tugevad BF Goodrichi – Toyota Hiluxi ja Land Cruiseri Dakari sõidukeid võidusõidurehvidega varustava ettevõtte – All Terraini rehvid.

Toyota Hilux Invincible 50 näidisautost leiab plastist kastikaitse ja suure tööriistakasti, mudelile iseloomulikud lävepakuliistud, põrandamatid ja nahkkattega seisupiduri.

Peegeldades võimet rahuldada üha suurema hulga vaba aja veetmiseks ja töö tegemiseks mõeldud ning kaheotstarbeliste pikapite klientide vajadusi, kasvab Hiluxi müük Euroopas 2017. aastal 40 600 eksemplarini. Sellega ületatakse varasem, 2007. aastal püstitatud rekord, milleks oli 40 104 müüdud autot.

Allikas ja meedia: Toyota

Jaga

AVALDA ARVAMUST!