Neljapäev, 28. märts 2024
Autoleht on iga nädal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Autoleht vaatab, millised autod peaksid ajaga oma väärtust kasvatama, kuidas Nissan Qashqai 100 000 kilomeetri testis hakkama sai ja mis vormel 1 karussellis sel hooajal juhtuma hakkab.

blank* Moodsa aja 10 haruldust. Ülikalliste eksklusiivautode tootjate kõrval on ka paljud tavamargid toonud turule autosid, mille tootmisarv on ühel või teisel põhjusel jäänud äärmiselt väikeseks. Esitleme kümmet sel sajandil pakutud mudelit, millest mõnda valmistati isegi alla tuhande. Ostke hobiks või investeeringuks, just harulduse tõttu on neist enamiku väärtus juba praegu kindlal tõusuteel.

* Menumudeli maratontest. Kümne aasta eest veel trendi looja, võitleb Nissan Qashqai nüüd hoopis tihedamas konkurentsis. Ootused linnadžiipide suhtes on kasvanud. Kuidas menumudel 100 000 kilomeetriga hakkama sai?

* Vormel 1 supp on tänavu ühe tiitlikaitsja, ühe tiimi, ühe etapi ja ühe Ecclestone’i võrra lahjem, aga kogukamate autode, laiemate rehvide, uue promootori, pooleteise debütandi ja (loodetavasti) tasavägisemate võidusõitude poolest rammusam. Mida oodata uuelt hooajalt?

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Volkswagen Arteon – sportlik luukpära
  • Proovisõit. Uus BMW 5. seeria: kas tipptegija esindusautode seas?
  • Genfi autonäitus: ideeautode küllus kevadnäitusel
  • Tartu Motoexotika eelinfo
  • 10aastaste autode varuosad: millise margi omad on kõige odavamad?
  • MotoGP hooaja eelvaade
  • Olulised F1-autod. Tyrrell P34 (1976)

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja kaanepilt: Autoleht

KOMMENTEERI SIIN