Laupäev, 20. aprill 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Nõu: mida teha, et nutitelefon külma käes üles ei ütleks?

Külmetab, sulatab… nutitelefonidele see ka ei meeldi. Ekspert annab nõu, kuidas oma nutiseadet külmaga hoida.

2017 on drooniaasta: Gartner ennustab, et müüakse 3 miljonit drooni

Nüüd, kui igal rikkal perepeal on droon olemas, jõuab järg ka iga edeva ja vähemrikka ostja kätte, sest droonid lähevad odavaks ja nende juhtimine on juba lapsemäng. Gartner ennustab, et õhk saab droonidest olema peagi paks.

Singulaarsus on lähedal? Tehisintellekt saavutas intelligentsitestis parema tulemuse kui 75% ameeriklastest

Singulaarsus on see hetk, kui masinad saavad inimestest targemaks. Ühe uuringu järgi ongi see hetk juba möödas.

VIDEO: Postikana leiutatud? See pikakoivaline robot Cassie võib hakata postipakke tooma

Eesti juurtega Starship veereb mööda siledaid kõnniteid, kuid USA-s on arendamisel veel teinegi postirobot, mida võiks võrrelda postikanaga, kuna kasutab raskel maastikul liikumiseks kaht pikka koiba…

Otse jalaga õrna kohta: USB Rubber Ducky aitab klahvivajutustega sisse häkkida

See lihtne häkkimisseade tõestab, et rünnak võib tulla ka kõige ootamatumast kohast ja tabada kõige kaitstumat süsteemi. Kui klahvivajutusi genereeriv USB pulk maksis enne üle 40 dollari, siis nüüd saab selle põhikomponendi mõne dollariga.

Retrosõprade rõõmupidu: Nokia 3310 tuleb tagasi!

Millegipärast oli saabuva Mobile World Congressi eel üks enimlevitatud uudis Hiina tootja teade, et nad toovad tagasi vana Nokia. Muidugi järgnesid kohe ka kolumnid, et nuputelefonide aeg on nüüd tagasi. Elame-näeme.

arvutimaailm nokia

Kohalik arvutimängutootja sõlmis Eesti ajaloo suurima kirjastustehingu

Tegelikult on arvutimänguturul meeletu konkurents, kordades karmim kui elektrijalgrataste või puidust lipsude turul. Aga Eesti tegija sai ka sel alal rahastuse, mille üle pole põhjust häbeneda.

Pulsikellasaaga jätkub: testime odavat, kuid tuntud Xiaomi Mi Band 2 kella

Testisime pulsikella, mille paljud juba endale ostnud on, kuigi seda ametlikult Euroopas ei müüda. Hea ja täpne küll, aga miks nad sinna juurde head tarkvara ei tee?

Allikas: Arvutimaailm. Meedia: Nokia

KOMMENTEERI SIIN