blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Musta- ja Õismäel katastroof, Lasnamäel kena ehk statistikat haljasalade reidilt1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Neljapäeval, 28. märtsil oli Tallinn täis helkurvestidega korrakaitsjaid. PPA korraldas reidi vales kohas üle tee minejatele, Mupo kontrollis pealinna haljasaladel parkijaid. Katastroofiline on olukord Musta- ja Õismäel, üllatuslikult hea aga Lasnamäel.

Selle nädala neljapäeva õhtul kella kuuest kuni üheksani toimunud reidil kontrollisid mupo inspektorid linna erinevates piirkondades haljasaladel parkimist. Kokku tegid korrakaitsjad 91 hoiatustrahvi, 23 kirjalikku hoiatust ja 30 korda suulist selgitustööd.

KATASTROOF MUSTA- JA ÕISMÄEL

Kõige rohkem haljasaladel parkijaid oli Mustamäel ja Õismäel, kus tehti palju suulist selgitustööd ning anti inimestele infot, millised on võimalused parkimiskorralduse parandamiseks.

„Võtmesõnaks on koostöö linnaosa valitsusega, kes oskab kõige paremini nõu anda, kuidas edasi käituda. Selleks peab korteriühistu pöörduma avaldusega linnaosa poole ja koos saab leida sobivaima lahenduse,“ ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere, kes ise oli väljas Mustamäe piirkonnas.

Positiivse üllatuse valmistas mupo inspektoritele Lasnamäe piirkond, kust igapäevaselt laekub kõige rohkem kaebusi valesti parkimise kohta.

„Sinna saatsime lausa kaks patrullekipaaži, aga tõesti – haljasalal parkimisi, mida pidada hoiatustrahvi vääriliseks, oli vaid üheksa. Suulist selgitustööd tuli teha 18-nel korral ja kirjalikke hoiatust klaasipuhastaja vahele jäeti neli,“ ütles Toompere.

„Seevastu Mustamäel ja Õismäel oli olukord lausa katastroofiline. Parkimismajad on tühjad ja majaesised isetekkelisi parklaid täis – enamus neist loomulikult tänaseks juba põhjalikult rikutud haljasaladel“.

Haljasaladel parkimine jääb ka järgmisel nädalal mupo patrullide prioriteediks. Välistatud ei ole eilsega sarnaste reidide korraldamine. Mupo tuletab veel kord meelde – linnas on haljasaladel parkimine keelatud.

Allikas: Mupo

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com