Neljapäev, 23. märts 2023
Elon Musk pakkis laupäeva õhtul sõbrad e-pikapisse ja sõidutas nad Malibu noobleimasse Nobu restorani. Õhtu peakangelane oli muidugi Cybertruck, mida rahvasumm lakkamatult pildistas. Tagasiteel aga oli Musk kas pisut švipsis või autopiloot aeglane, igatahes läks see sõit pisut… lappama.

GuruLeaks jagas Twitteris TMZ videot, kus Elon Musk istub Cybertruck-pikapi rooli ning kuulsast Malibu Nobu restoranist sõpradega lahkub. Sõit ei lähe aga nii nagu peaks: Cybertruck lömastab ristmikule sõites posti.

Muidugi tekitas see video korraliku kõmu. Ühed arvavad, et tegu on parima võimaliku reklaamiga e-pikapile, ja on neidki, kes hoiavad kahe käega peast kinni ja küsivad, kas tõesti Musk istus joogisena rooli?

On veel üks võimalus: juhi nägemisväli on prototüübi roolis istudes ahtake ning kõiki pisiasju – nagu postid ning lehesodi – ei saagi näha. Loodetavasti saab see pisiasi seeriatootmise eel korda tehtud.

Ka Tesla autopiloot ei pruugi olla veel uue sõidukiga kohanenud, võimalik, et ka selle kaamerad ei näinud posti. Või siis olid kaamerad natuke mustad…

Mis iganes on selle naljaka sõidu põhjuseks, Cybertruck on saanud taas tonnide viisi tasuta meediapinda ning fännid jumaldavad autot sedavõrd, et eeltellimise viisaastakuplaan on pauguga lõhki küntud.

Konkurentide sepapadades aga mängitakse legode, kohvikannude ja Norma autodega, et Tesla biiti tabada ja tuua edaspidi müügile autosid, mis näeksid välja nagu Cybertruck.

Kaanepilt: Tesla

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.