1. detsembri pärastlõunal paneb oma pikale piloodikarjäärile punkti kapten Nikolai Popov. Tallinna Lennujaamas tehakse sel puhul võimsaid vesiväravaid. Lend SK1744 Stockholmist maandub kella 16 ajal Tallinna Lennujaamas.

1. detsembril kell 16:00 maandub Tallinna Lennuväljal Xfly/ SAS lend SK1744. Kapten Nikolai Popovile jääb lend pika karjääri viimaseks. Pea 40 aastat ametis olnud Popov läheb veetma väljateenitud pensionipõlve. 

XFly turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo räägib: “Nikolai Popovil on seljataga 22 460 lennutundi, mis päevadesse ümber arvutatuna on 936 – teisisõnu on kapten õhus olnud ümmarguselt kaks ja pool aastat oma ligi 40-aastasest karjäärist.”

“Nikolai ehk Kolja on kolleegide poolt väga armastatud piloot: kogenud, alati rahulik ning kõrgelt hinnatud. Me soovime kaptenile ägedat uut eluetappi, head tervist pikkadeks aastateks ning jätkuvat armastust lennunduse vastu.”

SAS värvides XFly sihvakas CRJ 900LR, juhises veel viimast korda armastatud kapten Nikolai Popov, võetakse Tallinna Lennujaama terminali idapoolses otsas vesiväravatega vastu peale maandumist, orienteeruvalt kella 16 ajal. Kõik huvilised on oodatud vesiväravaid jälgima ja omalt poolt kogenud kaptenile au andma.

Lennuki täpset maandumisaega saab vaadata siit

Kaanepilt: XFly

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.