Volvo disainipealik Thomas Ingenlath valiti Autocar Awards’i raames “Disainikangelaseks”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Volvo disainiala vanemasepresident Thomas Ingenlath võitis 2017. aasta Autocar Awards’i “Disainikangelase” auhinna. Ingenlath on Volvos töötanud alates 2012. aastast ning on juhtinud Volvo disainis revolutsiooni läbi viinud meeskonda, aidates sellega teha Volvost turu ühe kõige ihaldatuma noobelauto.
Thomas Ingenlath

Thomas Ingenlath

Kaasaegse Volvo disainist leiab traditsioonilise Skandinaavia disaini märke – puhtad, lihtsad jooned ja vaoshoitud pinnad, mis on kombineeritud klassikaliste proportsioonide ja rabavate detailidega, et luua eristuv noobelautode valik.

Koos kõige peenemate naturaalsete materjalidega, oskusliku meistritöö ja ohtra loomuliku valgusega reisijateruumiga saamegi Volvo, mis on luksuslik, elegantne ja lõõgastav liiklusvahend.

Esimene seda julget disainikeelt kasutav seeriatootmise Volvo oli 2014. aastal seitsmekohaline linnamaastur XC90, millele järgnesid peatselt sedaan S90, universaal V90 ja hiljuti lansseeritud keskmises suuruses linnamaastur XC60.

Et seda uut disainisuunda Autocar Awards’i ürituse raames demonstreerida, valis Ingenlath isiklikult välja Maple Brown värvitoonis V90 D5 Inscriptioni, millel on reisijateruumis pehmest heledast ja tumedast Nappa nahast polsterdus ning pähklipuuviimistlus, 20-tollised kaheksa kodaraga Diamond-Cut valuveljed, panoraamkatus ja toonitud klaasid.

Autocari toimetaja Mark Tisshaw ütles: “Hea disain on see, mis toob autotööstuse laiema avalikkuseni, ja Thomas on muutnud tavalise toote küpseks luksusmargiks.

Tema Volvo disaini eest vastutades veedetud viis aastat on kattunud terve ettevõtte identiteedi uuendamisega. Volvo tooted on nüüd turul kõige ihaldusväärsemate, eristuvamate ja ilusamate hulgas, ning väljakujunenud Saksa luksusautotootjatele tõelisteks rivaalideks.”

Thomas Ingenlath kommenteeris auhinna saamist ise: “Sellise auhinna saamine nii mõjukalt väljaandelt nagu Autocar on suur au. Volvo uus disain on Skandinaavia disain oma parimal kujul – funktsionaalne ja tõeliselt ilus vorm. Kõikide Volvode disaini kallal töötanud inimeste raske töö selline tunnustamine on fantastiline saavutus“.

Allikas ja meedia: tootja

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.