Reede, 2. juuni 2023
Info-Auto uuenenud Volvo e-poest saab osta nüüd Volvoga seonduvaid margitooteid sõiduautodest aksessuaarideni. Kui mullu kevadel avati e-poed uute ja kasutatud autode müügiks, siis nüüd on jõudnud järg lisavarustuse ja margi sümboolikaga elustiilitoodeteni.

Nii nagu kõrge turvalisus on olnud läbi aegade Volvo tunnusjooneks, on seda ka kaasaegsed lahendused Volvo autode ning kõige nendega seonduva täiustamisel ja kasutajasõbralikumaks muutmisel. „Info-Autos tähendab see, et meie poolt pakutavad teenused ja lahendused on kliendile mugavad, turvalised ja Volvo kvaliteedinõuete väärilised,“ selgitas Info-Auto turundusdirektor Tiit Lillipuu. „E-poest saab selge ülevaate tootevalikust endale sobival ajahetkel ja kohas ning ostu saab sooritada kontaktivabalt siis, kui soov tekib.“

Volvo lisavarustuse e-poes saab täiendada oma Volvot mudelile sobivate lisatarvikutega nagu näiteks põrandamatid, istmekatted ja katuseraamid. Endale võib sealt aga soetada mugavaid skandinaavialikke elustiilitooteid alates kootud sallidest-mütsidest ja stiilsetest T-särkidest nutiseadmetarvikute ja kottide-mappideni.

Väikeste autosõprade ja kollektsionääride rõõmuks on tootevalikus ka erinevaid Volvo mudelautosid.
Ostuprotsess on lihtne: kui oled valinud oma Volvole sobiva lisatarviku või meelepärase toote Volvo Lifestyle kollektsioonist, sisesta ostu jaoks krediitkaardi andmed ja vali kohaletoimetamise viis.

Tellitud kaubad jõuavad kulleri või pakiautomaadi vahendusel soovitud aadressile 1-5 päeva jooksul vastavalt sellele, kas toode on kohapeal laos olemas või tuleb see kesklaost tellida. Info tarneaja kohta leiab toote juurest, vajadusel võetakse ostjaga täiendavalt ühendust. Kaubale võib järele tulla ka ükskõik millisesse Info-Auto esindusse, kus selle saab kontaktivabalt kätte esinduse juures asuvast pakiautomaadist.

Volvo e-poe leiab aadressilt accessories.infoauto.ee.

Foto: Volvo

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.