SUUR GALERII Tallinna Motomess paelub tuhandeid külastajaid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tallinna Motomess on avatud 10. märtsi õhtul kella neljani. Pirita messikeskuses avatud näitust on nüüdseks külastanud juba tuhanded huvilised. Sten Ottep käis kohapeal ja tõi kaasa meeleoluka galerii.

Reedel, 8. märtsil alanud Tallinna Motomess 2019 publikupuuduse üle kurvastada ei saa. Esimest korda Eesti Näituste Messikeskuses avatud motomaailm pakub põnevat uudistamist, töötubasid, ja meelelahutust – tänavugi valiti kaunite tsiklidaamide seast aasta Motomiss.

Kolmandat aastat järjest peetud missikonkursi võitis tänavu Katrin Põldma, esimeseks printsessiks tuli Liis Simson ning teiseks printsessiks Sandra Roosme. Kõik kolm on ise aktiivsed motonaised, kes sõidavad tsikliga pea aastaringselt.

TEGEVUST KOGU PERELE

Motomess on pereüritus, kus tegevust jagub kõigile pereliikmetele. Soovijad saavad näiteks prooviõitu teha elektritsiklitega ning Eesti motospetside käe all oma teadmisi ja oskusi lihvida.

Lisaks saab võistelda ja sõita mitmetel konsoolimängudel ja automudelitel ning Škoda alal ka jalgrattasimulaatoril.

Otse loomulikult on rahvale uudistamiseks ohtralt tsikli- ja jalgrattatootjate uudismudeleid. Sõiduvarustuse ja vabaaja kaupadega on kohal ka Hollandi, Saksamaa, Poola, Soome, Rootsi, Läti ja Leedu firmad.

Pühapäeval on ühtlasi ka viimane võimalus näha 2000 hobujõulist kiirendustsiklit, mis toodi messi jaoks kohale Soomest. Põhjanaabrid tõid messile ka motorodeo, mida pole Eestis enne nähtud ja on osutunud ülimalt populaarseks.

Motomess on pühendatud Kalevi Suursõidule. Tänavu möödub 60 aastat selle legendaarse suursündmuse esimest võistlusest. Messi viimasel päeval selguvad ka Eesti parimad tsikliehitajad, kelle vägevat loomingut näeb messi C hallis.

Pühapäeval on motomessi uksed Pirital lahti kella neljani õhtul. Täiskasvanu pilet on 8€ ning perepilet 16€, millega saab sisse kaks täiskasvanut ning 2 last vanuses kuni 16 (k.a.).

This slideshow requires JavaScript.

 

This slideshow requires JavaScript.

This slideshow requires JavaScript.

Loe lisa motomessi kodulehelt

Pildid: Sten Ottep/Fifty Visual

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.