Taevasõel virmaliste valguses: Eestis jõuab müügile Subaru Outbacki eriseeria

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jaapani autotootja Subaru on otsustanud hellitada ka neid subariste, kelle garaaži all ei ilutse sportlik STI vaid asjalik ja mugav Outback: märtsis saabub müügile virmalistest inspireeritud “Northern Lights”, eriseeria.

Taevasõel kümbleb virmaliste valguses ning loetud autoomanikud saavad sellest lähemalt osa. Märtsis jõuab Eestisse Subaru Outback „Northern Lights“ eriseeria.

Tegemist on piiratud koguses toodetava erimudeliga, mille kujundus on inspireeritud virmaliste valgusest. Auto maksab 37 300 eurot.

Outback „Northern Lights“ eristub tavamudelist läbikomponeeritud detailide poolest. Autol on 18-tollised musta värvi kergsulamveljed ja mustad katusereelingud, roheliste detailidega iluvõre ja roheliste tikanditega sisemus. Erimudel on saadaval kolmes erinevas värvitoonis: must, valge ja tumehall.

Outback Summit varustustasemel põhineva auto põhivarustusse kuuluvad navigatsiooniseade ja Eyesight juhiabisüsteemid koos kohanduva püsikiirusehoidikuga.

Lisaks on sõidukil elektriline tagaluuk, kahetsooniline kliimaseade, esi- ja tagaistmete ning roolisoojendus, parkimiskaamerad, vihmasensor, leed-esituled, 7 turvapatja, aktiivpeatoed ja palju muud toredat.

Avaras sõitjateruumis püüab pilku kaasaegne ja võimalusterohke multimeediaseade. Apple CarPlay’d ja Android Auto’t sisaldav 8-tollise puuteekraaniga meelelahutussüsteem ühendub kõikide tänapäevaste nutiseadmetega.

Subarule omaselt kuuluvad ka Outback „Northern Lights“ erimudeli põhivarustusse pidev sümmeetriline nelikvedu, unikaalne boksermootor ning 3 aastat tasuta hooldust. Lisaks mõistagi mahukas ja funktsionaalne pagasiruum, kõrge kliirens ning mõistlikud ülalpidamiskulud.

Subaru Outback „Norhern Lights“ tehnilised andmed

Mõõdud (p / l / k), mm: 4820 / 1840 / 1605
Teljevahe, mm: 2745
Kliirens, mm: 200
Maks. haagise mass, kg: 2000
Mootor: 2.5-liitrine vabalthingav boksermootor
Käigukast: Lineartronic CVT
Nelikveo tüüp: Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem

Vaata, kuidas me virmalisteta Outbackiga sõitmas käisime!

Allikas: tootja Eesti esindus. Kaanepilt: Andres Kruus

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.