Soomlased panid kaamose ja ängi Jaguar I-Pace’i reklaamklippi, ja see töötab!2 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Soomlaste tehtud Jaguar I-Pace’i reklaamvideo vallutab maailma. Sügismasendus ja pilkane pimedus on uue klipi staarid. Ilmselgelt on üldsus klantsfilmidest tüdinenud. Äng ruulib.

Uue Jaguar I-Pace’i värske reklaamvideo on tehtud Soomes. Filmivõtted toimusid Helsingis. Reklaamklipp on ebatavaliselt pikk, koguni 60 sekundit ja selle teostusse investeeris Jaguar samuti tavapärasest silmnähtavalt enam.

Pole imestada – kuna suurem osa klipist on üles võetud pilkases pimeduses ning filmi tonaalsus on masendav enamuse sekundeist, mis see kestab, siis on säärase ängi tabamiseks vaja kõvasti kulutada ka eritehnikale.

Lühifilmi tegijate hulka kuulus mitmeid nimekaid Soome filmitööstuse tipptegijaid. Reklaamfilmis kasutatud valgusinstallatsioonide autor on kunstnik Kari Kola, kes on selles vallas tegutsenud üle 15 aasta ja tema taiesed on jõudnud maailma eri paikadesse.

Soome reklaamiloojate eesmärgiks oli Jaguarile suuremat tähelepanu pöörata kohapeal toodetud video abil. Jaguari ülemaailmselt kasutatavad reklaammaterjalid on samuti julgelt konkurentidest eristuvad, sama suunda on meie põhjanaabrid ka jätkanud.

“Meil on väga hea meel, et ka mujal Euroopas on meie töö tähelepanu äratanud. Soome sügisene pimedus, vaikus ja selle abil saavutatud lõpptulemus on ära teeninud rahvusvahelise vaatajaskonna ette jõudmise,” kommenteeris Jaguari Soome brändijuht Jukka Kortelainen väljaandele Tuulilasi.

I-Pace on Jaguari esimene täiselektriline mudel. Soome ja Leedugi Aasta auto finalistide hulka jõudnud I-Pace on edukas mujalgi: Saksamaal, Norras ja Šotimaal Aasta auto tiitel, Euroopa Aasta auto finalistide hulgas, samuti mitmel pool mujal.

Eestis on Jaguari müük tänavu hoidnud eelmise aastaga sarnast joont – 2017. aasta 11 kuu jooksul müüdi 30 autot, ning täpselt sama palju on Jaguar müünud ka novembri lõpu seisuga tänavu. Soomlased võiksid oma ägeda klipi ka meile siin näitamiseks anda, ehk läheks mõnusamaks!

Materjale lappas Lena Murd. Kaanepilt: Jaguar

Jaga

AVALDA ARVAMUST!