Roma, tõenäoliselt kõige ilusam Ferrari, mida meie silmad on näinud

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Novembri keskel esitles Ferrari Itaalia pealinnas Roomas oma uudismudelit: kaheukselist sportkupeed Roma. Meie arvates on tegu seni kõige ilusama Ferrariga, mida me silmad on näinud.

Ferrari värskeim uudis Roma on veidi retrohõngulise välimusega, ent tipptehnoloogine. Esialgu pole tootja kõiki tehnilisi andmeid avaldanud, kuid tehnoloogia poolest näib olevat rohkesti sarnasusi Ferrari Portofinoga.

Kaunilt voolujoonelise Roma kapoti all peitub 456 kW/7500 rpm võimsusega ja kuni 760 Nm (3000-5750 rpm) 3,9-liitrine V8 turbomootor, mis töötab koos 8-käigulise kahe siduriga automaatkäigukastiga – samasugune on ka SF90 Stradalel. 7-käigulisest eellasest on see 6 kg kergem.

4,6-meetrine, veidi rohkem kui 1500 kg tühimassiga Ferrari Roma kiirendab nullist sajani 3,4 sekundiga, 200 km/h tunnikiirus tuleb 9,3 sekundiga ja tippkiiruseks lubatakse enam kui 320 km/h.

Juhi töökoht on samuti ülitehnoloogiline, koos digitaalnäidikute ja puuteekraaniga. Kaassõitja ette paigutatud kuvariga infolustisüsteem on tõenäoliselt lisavarustuses nagu Portofinolgi.

Vaata siit videot

ferrari roma

Fotod: Ferrari. Kokkuvõtte tegi Lena Murd

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.