blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Puhas silmailu! Porsche disainis tõenäoliselt maailma kauneima kodumasina1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Porsche koos Panasonicuga on otsustanud olmedisaini diskursuse ümber mõtestada ning loonud pesumasina, millelt silmi ära ei saa. Teisalt on tegu osava turundustrikiga – edaspidi ei taha keegi enam kauplusest oma Porscheta lahkuda. Paraku igaüks seda iludust koju viia ei saagi.

Porsche teeb paljude arvates maailma kõige ilusamaid autosid. Autotootjate logosid leiab nii mõnigi kord ka muudel tehnikaseadmetel – Ferrari kõrvaklappidest või VW GTI lapsekärust on paljud kuulnud.

Selline “lisade” loomine on olnud ajast-aega mainekate autotootjate jaoks üks võimalus, kasvatada brändile lojaalsete inimeste hulka.

Porsche disainistuudio olemasolu sobiks samavõrra loogiliselt kauni disainiga tehnikatoodetega. Aga siiski – pesumasin? Porschelt?

Nii see on. Ja nagu Porschele kohane, siis on tegu rabavalt ilusa ja klassikalise olmeesemega. Lisaks silmailule pakub see pesumasin ka tipptasemel funktsionaalsust, mille eest on hoolitsenud Panasonicu insenerid.

Panasonic ALPHA nimeline pesumasin pakub kõike vajalikku tänapäevaseks rõivahoolduseks. Näiteks on olemas lahendus isegi sellele probleemile, kui pesemistsükli lõppedes pesu liiga kauaks masinasse ununeb ja ebameeldiva lõhna omandab.

Seda muret enam pole, sest lõhna ja hallituse tekke vältimiseks avaneb masina laadimisava 20 mm ulatuses. Nii pääseb õhk masinas ringlema ja loomulik kuivatusprotsess saab alata.

Kaunis pesumasin on äärmiselt minimalistliku hõbedatooni disainiga ja ka kasutuskogemuse poolest lihtne ja mugav, ilma tuhandete erinevate seadete ning mittevajalike programmideta.

Lugu olekski liiga ilus, kui poleks väikest takistust – pesumasin on saadaval ainult Hiinas. Aga unistada ju ikka võib.

Allikas: Studio F. A. Porsche. Tõlkis: Lena Murd

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com