Pane taskurätt valmis: kodukootud Porsche – reklaam murrab su südame!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kodukootud Porsche-reklaam teeb päris reklaamidele pika puuga ära – selles pole kahtlustki! Entusiastide vändatud klipp puudutab kõige õrnemaid hingekeeli ja jutustab meile isa-poja loo.

Sõprade seltskond tegi suurepärase reklaami, sest neil oli kooli lõpetamise järel jõudeaega. Hämmastavalt oskuslikult tehtud Porsche-reklaami võiks kergesti pidada ametlikuks versiooniks.

Vaid videos peategelasena figureeriv vanema põlvkonna Porsche Cayman reedab, et tegemist ei ole ametlikult tellitud reklaamiga. Vaata ja võrdle siin.

KALLIS ISA, MA IGATSEN SIND

Video “Kallis isa” jutustab loo poisist, kes lapsena vaatas kõrvalistmelt pealt, kuidas isa läbi orgude ja üle mägede autot juhtis. Nüüd istub poiss ise rooli taga ja soovib, et isa istuks kujuteldavalt tema kõrval ja vaataks, kuidas poeg autot juhib.

Youtube’s avalikustatud videos jutustatakse, et video on “spekulatiivne brändi reklaam, mis on tehtud armastusest Porsche ning kõigi teel ja selle ümber loodud uskumatute inimsuhete vastu”.

Porsche’le tehtud reklaamklipp hakkas tuntust koguma peale selle avalikustamist foorumis Reddit. Video avalikustanud kasutaja selgitab, et tegi selle koos mõne sõbraga, sest neil oli “kooli lõpetamise järel aega, mis tuli surnuks lüüa”.

Redditis on klipp kogunud palju tunnustavat tagasisidet, ning seda peetakse tundeid äratavaks ja väga hästi tehtuks.

Üks kasutaja pani siiski tähele, et tundeline video meenutab stiili ja loo poolest päris palju 2015. aastal kahe saksa üliõpilase poolt viskibrändile Johnnie Walker tehutd reklaamklippi nimega ”Dear Brother”.

Tõlkis: Kadi Rünkla. Kaanepilt: ekraanitõmmis. Allikas: mtv.fi

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.